Жадібний фермер: Річковий елеватор в ландшафтному парку

0
2645

Матеріал з нашої рубріки “Жадібний фермер”: В Синельниківському районі, ігноруючи закони та думку громади, фабрикуючі громадські слухання, знищують ліс та будують річковий елеватор ПРОСТО в ландшафтному парку, щоб зробити декількох багатих фермерів ще більш багатими.

Фермери Рой, Постол, Олійник та пов’язані з ними особи, об’єднавшись зі старими номенклатурниками (колишнім головою РДА Юрієм Мартиненко, призначеним ще за Януковича та Вілкула), виграли вибори до новоствореної Раївської об’єднаної громади, що об’єднала майже половину Синельниківського району, та розпочали бурхливу діяльність для помноження своїх статків.

Я досить добре знаю цих людей, так як тривалий час працював в громадській раді при Синельниківському районі.

Начхав на думку мешканців та закон, вони просувають будівництво річкового елеватору за заповідній території і, використовуючи службове становище та зв’язки в обласній владі, наполегливо йдуть до своєї мети.
Почитайте про боротьбу активістів (Galina Solodovnik), про погрози, брехню і фальсифікації. Громада отримає знищений ліс та спаплюжену унікальну природну пам’ятку. Пайщики не отримають нічого. А ненажерливі фермерки – шалене збільшення прибутків при транспортування сировини “аж до Індії”.

Інвестор обіцяє “Благоустрій 3-х вулиць, дитячий майданчик та зупинку громадського транспорту”. Не смішить мої тапки! Ще футбольний м’ячик для школи забули додати!

Так відбувається, коли до влади приходять люди, зацікавлені лише у особистому збагаченні – агрофеодали, та їх родини, “професійні” чиновники з “досвідом”, розбещені хабарями таких “ефективних господарників”. Обласна влада подає такі проекті як великі досягнення “приватного бізнесу”. Чим ви пишаєтесь? Тим що багаті багатіють, а решті населення уготована роль кріпаків – без прав, без землі та перспектив на краще життя.

Закликаємо не робити чужих помилок. До влади мусять прийти люди, налаштовані на прозорість, відкритість, справедливість, головним гаслом яких при прийнятті будь-яких рішень буде питання “ЯКА З ЦЬОГО КОРИСТЬ ГРОМАДІ?”

Добавить комментарий