Священник “Київського патріархата”, який став головою села, затриманий на хабарі в півмільйона

0
2849

У Рівному біля будівлі облдержадміністрації затримали на хабарі голову села Зоря.

Як з’ясувалося, затриманий отримав хабар у розмірі 500 тисяч гривень за вирішення земельних питань.

“Сільським головою у с. Зоря Рівненського району є Олійник Михайло Михайлович”, – наголосило видання.

Чоловік виявився колишнім настоятелем Свято-Михайлівського храму УПЦ КП, що в селі Старожуків Рівненського району. А також очільником Зорянської сільської ради, до якої входить 11 населених пунктів та де проживає майже 12 тисяч людей.

Наверное брешуть… Как же так? Ведь все злодеи должны были бы быть в “московском патриархате”…

Вражає те, що по 15 років деякі люди сюди ходили зі своїми проблемами, які не вирішувалися, по 5 років не могли отримати державного акта на землю, — дивується Михайло Олійник.
У нього чимало ідей щодо подальшого розвитку їхньої громади. Щоправда, часу для їх реалізації у нього небагато. Депутати сільської ради вже звернулися до Верховної Ради України з проханням призначити позачергові вибори Зорянського сільського голови. Чи будуть ці вибори справді позачергові, чи може, все ж таки чергові у жовтні, цього поки ніхто не знає. Але балотуватися на посаду сільського голови Михайло Олійник однозначно збирається, бо служіння Богу, громаді та Україні залишається незмінним його девізом у будь-якій справі.
Зазначимо, що Михайло Олійник — це вже третій священик в області, який став головою сільської ради. Його колеги свого часу очолили сільські ради в Крупці Радивилівського району та в с. Пісків Костопільського.

Джерело

Добавить комментарий