Вспоминаем Гонгадзе…

0
1473

Похоже нынешняя “демократическая” власть берет на вооружение методы влияния на инакомыслящих похуже кучмистских, и в гораздо больших масштабах…

НА ЖУРНАЛІСТІВ МЕДІАГРУПИ «АНТЕНА» БУЛО ВЧИНЕНО ЗАМАХ НА ВБИВСТВО

16 лютого о 21 годині 15 хвилин біля офісу медіагрупи «Антена» Валерій Воротник та Володимир Мамалига з 10-річним сином після проведення прямого ефіру, під час якого було анонсовано акцію протесту проти закриття п’яти шкіл у м. Черкаси, підійшли до автомобіля та намагалися в нього сісти. У цей час спрацював потужний вибуховий пристрій та автомобіль вибухнув. Вибуховою хвилею журналістів відкинуло від машини. Важкий позашляховик «Хюндай» прийняв на себе вибухову хвилю та врятував життя людей.

Вибухом вибито шибки у навколишніх будинках, пошкоджені десятки автомобілів. Уламки машини розлетілися у радіусі більше 200 метрів. Очевидно, зловмисники розраховували, що журналісти на час вибуху перебуватимуть в автомобілі. На думку фахівців, під автомобілем було закладено вибухівку фугасного типу в еквіваленті 100-200 грамів тротилу.

На місце події прибули працівники СБУ, прокуратури. міліції, криміналістична лабораторія тощо. Тут же було помічено і міського голову Сергія Одарича. Він активно спілкувався з журналістами та радісно роздавав інтерв’ю.

Керівники медіагрупи «Антена» впродовж останніх трьох років займали жорстку та непримиренну позицію щодо неправомірних дій черкаської міської влади та черкаського міського голови Сергія Одарича. Замовниками терористичного акту Валерій Воротник та Володимир Мамалига однозначно вважають черкаську міську владу.

Журналісти вимагають від правоохоронних органів негайного порушення кримінальної справи за ознаками статей «тероризм» та «замах на вбивство».

Цікава деталь: замах відбувся напередодні запланованого масштабного мітингу-протесту проти свавілля міської влади, яка також намагалася у судовому порядку заборонити проведення акції протесту. Вочевидь, керманичі міста злякалися тієї широкої підтримки, яку мають журналісти та активісти «Народного фронту» Валерій Воротник та Володимир Мамалига.
Вони не змогли нас купити — вони спробували нас убити, — заявляють журналісти.