Аграрний бізнес – ворог сучасної України

0
137

Павло Вернівський:

Мене запитують: чого я так не люблю наших аграріїв?
Насправді, вони мені байдужі, але мене не влаштовує їх вплив на нашу економіку.
Мені не подобається, що через занепад інших секторів та примітивізацію нашої економіки, вони перетворились в головне джерело валютної виручки.
Мені не подобається, що цей сектор у нас ліплять у всі важливі державні документи, стратегіі, відволікаючи увагу від більш важливіших секторів.
Мені не подобається, що окремі аграріі перетворились в олігархів і таким чином мають змогу просувати власні шкурні інтереси на державному рівні.
Мені не подобається, що надмірна увага цьому сектору привела до занепаду промисловості, науки, освіти. Бо аграрній економіці всі ці речі непотрібні. А зараз ми не можемо виробляти зброю.
Мені не подобається, що в нас всі аграріі чудово знають як робити бізнес, але жоден з них не бачить свого носу і не знає як розвивати державу. І теперішня ситуація в країні це також результат їх лобізму і впливу на державну політику.
Мені не подобається, що теперішня аграрна модель економіки консервує бідність нашої держави і як результат неспроможність себе забезпечувати від зовнішніх загроз.

Добавить комментарий