“У ВР напрацювали законопроект щодо компенсації українцям втраченого житла”

0
112
  • мені цікаво, коли вже ця “влада” визначиться, при якому уcтрої ми живемо?

Якщо це КАПІТАЛІЗМ, то громадяни не мають права ні на яку “компенсацію”. Ну що ж так трапилось – війна, форс-мажор. Таке буває в житті. Якщо ваше житло не застраховане, і у вас немає іншого житла – ви бомж. Працюйте, беріть кредит, купуйте собі житло – це ваші особисті проблеми.

Якщо це СОЦІАЛІЗМ, то для чого тут “компенсація”? Держава бере відповідальність на себе забезпечити громадян житлом. Побудуйте і видайте всім постраждалим квартири згідно їх сімейних потреб, як це зробили в СРСР. І не тільки житлом. Наша держава повинна забезпечити усім “право на соціальний захист і достатній життєвий рівень” – саме так зазначено в нашій конституції. А не тільки право “своєчасно сплатити комуналку”.

Достатній рівень життя – це право на роботу, право на відпочинок, гідна зарплата, пенсія, безкоштовна медицина, догляд за дітьми, чисте довкілля, якісна освіта, безпека.

Останнього часу про Конституцію в нас згадують лише в контексті “НАТО” та “ЄС” – обидві інституції, які нас кинули в скрутний час. Чи дочекаємось, коли влада (і громадяни) звернуть увагу і на інші статті, замість чергового банального популізму у вигляді згаданого “законопроекту”?

Добавить комментарий