Зеленський і зброя

0
817
Українці почали ліпити з Зеленського ідола. Він просить зброю у НАТО.Пригадайте а що він робив для нашого захисту на посаді?
За останні 2,5 роки:
– ☝️Скорочено 40 тисяч військових посад (армія, медслужба, аеромобільні війська, розвідка, тощо)
– ☝️Збройні заводи часто працювали в режимі скороченого тижня (бо не було чим платити з/п
– ☝️Зрив операцій по вагнерівцям і передача агресору єдиного свідка по збитому Боїнгу – Цемаха.
– ☝️Сотні кримінальних справ бойовим генералам, бійцям ЗСУ та політикам, які мали суттєвий вплив на міжнародних партнерів.
– ☝️Восени 2019 діючий Верховний Головнокомандувач проігнорував історичний саміт НАТО в Лондоні. Тоді ми відводили повним ходом війська і вірили каналу 1+1 про те, що мир уже наступив.
– ☝️За тиждень до початку війни остання бригада закінчила розмінування зі сторони Криму. Прибрані всі протитанкові загородження. Через це за декілька годин окупанти взяли Херсон, Херсонську область і Маріуполь у повну блокаду.
– ☝️Заарештовано 15 тис. бронежилетів, половина з яких через це стали непридатними.
– ☝️Завод Іскра (радіолокаційне об’єднання, РЕБ) зупинився.
– ☝️Завод ХКБМ (бронетехніка) з початком 2022 року перейшов на 1-денний робочий тиждень. (коли вже були повідомлення західних партнерів про широкомасштабне вторгнення)
– ☝️Замовлень на КБ «ЛУЧ» (протитанкові комплекси) від держави немає.
– ☝️Скасовано програму фінансування наших «Громів» (дальність 500 км), «Сапсанів» (дальність 50-480 км, «Нептунів» (крилата ракета, дальність 280 км), «Вільхи-М» (ракетний комплекс, дальність до 130 км.) Це те, чим можна було стріляти з тієї ж Одеси чи Запоріжжя, чим можна було топити кораблі ворога, які обстрілюють Маріуполь і всю Україну.
– ☝️Ігнорування 28–ми повідомлень США про вторгнення.
– 🙈Гроші на велике будівництво, а не на велику оборонку!! Вже підраховано, що можна було встановити ППО у всіх обласних центрах України, і не тільки.
Звичайно, Україна переможе 🇺🇦🇺🇦🇺🇦Звичайно, ми вистоїмо. Тільки одне питання – Якою ціною?…😢

Добавить комментарий