ПРО ДЕЯКІ “МОМЕНТИ” ГАЗОРОЗПОДІЛУ, ЩОБ ВИ ЗРОЗУМІЛИ ЩО ПЛАТИТЕ ШАХРАЯМ

0
605

Власність зобов’язує. /Конституція України/

ПРО ДЕЯКІ “МОМЕНТИ” ГАЗОРОЗПОДІЛУ, ЩОБ ВИ ЗРОЗУМІЛИ ЩО ПЛАТИТЕ ШАХРАЯМ.

Нещодавно я писав про те, що шахраї з БубниГаз отримали у власність державну газову трубу довжиною приблизно 50 км. Ця оборудка потребує додаткового дослідження, адже правові підстави для цього дуже сумнівні.

Але, отримавши у власність трубу, БубниГаз забув про ОБОВ’ЯЗОК оформити під нею землю. Їх “приватна” труба не висить у повітрі – вона проходить по землям державної та комунальної власності, за користування якою ЛубниГаз не сплачує і питання щодо податку на землю їм ніхто не задає. Хочу мусить! І в першу чергу – органи місцевого самоврядування та Податкова! Там не тільки земля під трубою, а ще й охоронна зона.

Чому немає землевідводів під ГРП, які в обов’язковому порядку має робити приватний власник, та сплачувати податки в місцевий бюджет? А давайте порахуємо, скільки ВОНИ НАМ ВИННІ? Може вистачить років на 10 майбутнього “розподілу”?

Хто коли розраховував та встановлював суму податку на землю для цієї приватної організації? Якщо це питання не піднімалось керівниками сільрад, міськрад, ОТГ – отримайте кримінальну справу по факту службової недбалості посадових осіб органів влади та органів місцевого самоврядування яка призвела до значного скорочення бюджетних надходжень , шляхом надання неправомірних преференцій Китайській Компанії Бубни Газ – за статтею 367. Службова недбалість

Місцева влада, якщо вона на боці народу, повинна давати симетричну відповідь. Відключайте БубниГаз електроенергію та воду через раптово виявлену “утечку”. Нехай розходяться і подумають про свою поведінку. Чому вони можуть відключати на свій розсуд газопостачання амбулаторіям, дитсадочкам та комунальним закладам, а ви їм – ні?

І остання порада громадянам. Договір сервитуту – це палка о двох кінцях. Просто вам ніхто не казав, яки використовувати ці правові можливості. Ви повинні на рівні домоволодіння, або кооперативу встановити плату за доступ до труби, що знаходиться на вашій приватній території. Наприклад, 100,000 грн. А що – нормальна сумма. Так само, як вони висмоктують свої “мінімальну замовлену потужність” та плату за транспортування газу, який по факту вони не транспортують. Мені подобається 100,000. Хочете пройти до лічильника по приватній власності, щось перекрити або відрізати – будь-ласка 100000 на карту, і проходьте. Ви такий самий приватний власник, чому ви маєте платити, а вони – ні?

Ці питання ніхто ніколи не піднімав. А боти приватних облгазів тут намагаються переконати вас що в них все в порядку в правовому плані. А поки що – об’єднуйтесь, формуйте ініціативну групу та бюджет – тільки професійний, колективний спротив здатен подолати злочинне газове угруповання, що вас грабує, яке об’єднане і добре профінансовано ВАМИ Ж САМИМИ!

Добавить комментарий