Лубенці знову блокують трасу. Як би виглядав правильний протест?

0
733

Лубенці знову блокують трасу, протестуючи проти захмарних тарифів і вимагають створити своє комунальне газове підприємство-постачальника.

З одного боку це похвально – бо мені невідомо де ще сміливі люди з громад виходять на газовий протест. Лубенці були першими і залишаються самими активними. А з іншого – досвід політичної та громадської діяльності говорить про те, що обрано невірний шлях. Як і минулорічні протести, це ні до чого не призведе. Якщо протестом керують політики, колишні або діючі (такі як Кива чи Мосійчук) – то вони навмисно ведуть людей хибним шляхом. Такі люди мають шкурний інтерес – або попіаритись, або очолити спротив та злити його в унітаз.

Якщо це дійсно народна ініціатива – зрозумійте просту річ.
Створюючи перешкоди на трасах всеукраїнського значення, ви створюєте їх своїм же, таким як ви, громадянам. 10 років тому перекриття траси було неймовірною подією, на яку миттєво реагувало керівництво області або навіть президент. СЬОГОДНІ ВСІМ НАЧХАТЬ. Зеленському-деолігархізатору начхать. Начхать Нафтогазу та НКРЄКП. Начхать вашому меру та депутатам, які блеять та мукають, відмовляючи вам у створення власного комунального підприємство. З одного боку – більшість з них невігласи, які нічого в цьому не розуміють. З іншого – їм лінь, або просто бояться. Не для того вони туди йшли.

Так ось – єдиний шлях заставити їх щось зробити – ЦЕ СТВОРЮВАТИ ПЕРЕШКОДИ ТИМ, ХТО БЕЗПОСЕРЕДНЬО ВІДПОВІДАЛЬНИЙ ЗА ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ. Створювати незручности їм особисто. А це відомо хто – це ваш МЕР, ЦЕ ДЕПУТАТИ з комісії, що відповідальна за енергетику та інфраструктуру. Це керівники Лубнигазу, який продовжує тероризувати громаду.

Вони повинні відчувати постійний тиск. Вони назвались “груздями” та полізли в цей “кошик”. Отже нехай виконують волю народу або не скаржаться на те, що нема їм спокійного життя. Насправді, треба перетворити їх життя на пекло. Засобів багато: від НАСРАТИ ЇМ ПІД ПАРКАН до щоденних мітингів біля їх затишних маєтків. Якщо таке їх не влаштовує – вони або звільняються, складають повноваження, або роблять те, що їм говорять виборці.

Увесь виконком міськради отримує “європейські зарплати” – вони вже зробили своє життя маленькою європою за наші податки, кинувши всіх інших, хто потерпає від несправедливості та байдужості, напризволяще.
Так не повинно бути! Запам’ятайте – або вони страждають разом з нами, або покращують життя для усіх. Той, хто штовхає вас на трасу, або не розуміє як все працює, або навмисно намагається вас заплутати та злити… в чергове переконавши, що “нічого не зміниться, не варто і старатись”.

Окремо варто згадати про правоохоронні органи (прокуратура, СБУ), які також працюють за наші податки і запитати в них про ЩОМІСЯЧНІ звіти про те, що вони роблять в цьому напрямку та як відстоюють права громадян, порушення законів та конституції, борються зі зловживаннями газових монополістів…

Бажаю всім розуму та перемог!

Вячеслав Горобець

Добавить комментарий