Дешевого газу не буде без боротьби

0
734

На трасах стояли не зря. Але як я казав багато разів – единий спосіб побороти газову мафію – це об’єднуватися та захищатися.

Стратегія полягає в тому, щоб газовий спротив перетворився на системний. Для цього потрібна організація, фінансована з коштів громадян, яка буде здійснювати юридичний тиск та силовий спротив незаконним відключенням. Вона буде складатися з 2 блоків:

  • Юридичний блок (професійні адвокати, які подають скарги, позови, та захищають мешканців в суді)
  • Силовий блок – професійна охоронна структура, яка виїжджає по викликам у випадку спроби незаконного відрізання газу, та перешкоджає таким діям. А також охороняє важливі об’єкти інфраструктури.

Пам’ятайте – бандити розуміють тільки силу. Скигленням в фейсбуці не допоможешь. А розкошелитися прийдеться в будь-якому випадку: Або ви платите газовикам (і це буде безкінечно, бо ви для них – СИРОВИНА, яку треба видобути, використати і викинути на звалище). Або ви платите за ЗАХИСТ ваших законних прав та інтересів.

Неорганізована більшість ніколи не зможе протистояти організованій меньшості.

Сьогодні газова мафія – це організована меньшість. А більшісь користувачів – дезорганізовані та роз’єднані, чинять спротив тільки, коли це стосується їхніх інтересів. І зазнають поразки.
Тому єдиний шлях – це об’єднання та системна робота. І це потребує КОШТІВ. Активісти не зроблять це за вас, і вам не вдасться просто “пересидіти”.

Порахуйте скільки вже ви платите газовій мафії сьогодні, і виділіть 10% від цього на БОРОТЬБУ з нею.

Вячеслав Горобець

Добавить комментарий