Газова афера – про те, як нам продають нашу ж власність (оновлюється)

0
1422
Наступна частина інтервью журналіста та блогера Вячеслава Горобця з громадським і політичним діячем, колишнім головою Єлизаветівської сільради Максимом Голосним піднімається питання тарифний геноцид і всеукраїнську газову аферу.

В інтервью:

Частина 1

– про те, як нам продають нашу ж власність.
– хто кришує газових аферистів.
– чому вибухнув газопровід у лубенському районі
– стратегія боротьби: Що робити простим громадянам та органам місцевого самоврядування.

Частина 2
Практичні поради мешканцям – як захиститись від свавілля оффшорних облгазів. Досвід села Єлизаветівка – як споживати газ 3 роки безкоштовно та чим все закінчилось. 3 роки безкоштовного газу.

Частина 3 – Ми даємо їм в “користування” сало, а вони його їдять (про ГАЗ українського видобутку)
  • ПО-СПРАВЕДЛИВОСТІ. Українці повинні не платити за газ, а отримувати частку доходів від його продажу: дві моделі з “розвинутих країн”.
  • Облгази – зайве звено між НАФТОГАЗОМ та споживачами, що коштує нам ЗАНАДТО ДОРОГО.
  • Кодекс України “Про надра” – це атракціон небаченої щедрості!Як ми безкоштовно віддаємо свої надра усім бажаючим:

   Стаття 13. Користувачі надр
   Користувачами надр можуть бути підприємства, установи, організації, громадяни України, а також іноземці та особи без громадянства, іноземні юридичні особи.

Частина 4 – ГАЗОВЕ ПИТАННЯ: Що может зробити місцева влада? З Максимом Голосним

Не дайте їм забалакати проблему – що депутати міської ради та Верховної ради можуть зробити просто зараз, щоб скасувати підвищення тарифів та повернути газові мережі громади.

До якого безладу призвела так звана “приватизація” газової сфери, та грабіжницьких поборів з боку “ефективних приватних власників” під виглядом “вимог вільного ринку”.

НЕМАЄ НІЯКОГО РИНКУ. І повернення труб в громаду – це не вихід. Це ще більший бардак та шантаж з боку офшорних газовиків. Є лише один шлях – ПОВНА НАЦІОНАЛІЗАЦІЯ енергетичної сфери. Один державних розпорядник, який обслуговує мережі. Прозора собівартість, зрозумілі витрати, єдина платіжка!

Добавить комментарий