Привлечение инвестиций “по приемлимой цене” закончилось. Началось их бегство.

0
690

“Инвесторы” валят из Украины
НБУ сливает золотовалютные резервы в угоду международным спекулям под видом “стабилизации курса гривны. Это преступление.

Гривну спасли от падения на 5% за счет «вброса» 250 миллионов долларов. Кстати это прогнозируемо было, для этого не надо даже заканчивать Гарвард.
Если кто-то думает, что «волна» сошла, тот глубоко ошибается.
Источник поясняет, что сейчас пока образовался такой «коридор» для вывода валюты по «нормальной цене», держатели ОВГЗ будут и далее сбрасывать гособлигации.
Поэтому гривна будет проседать далее, но не с «высокой скоростью», но зато с большими потерями для резервов НБУ.

Заявление НБУ:

“Національний банк зберігає активну присутність на міжбанківському валютному ринку для згладжування надмірних коливань обмінного курсу гривні, які посилилися упродовж останнього тижня у зв’язку із погіршенням настроїв учасників ринку в умовах високої невизначеності щодо подальшого поширення коронавірусу світом та підвищення турбулентності на світових фінансових і товарних ринках. Поширення світом коронавірусу наразі має обмежений і нейтральний вплив на економіку України в лютому і на початку березня. Український експорт продовжує зростати. Певне зниження цін на окремі товари українського експорту більш ніж компенсоване подальшим нарощуванням фізичних обсягів поставок за кордон. Ціни на імпорт знижуються навіть швидше, ніж на експорт, особливо на енергоносії, що зумовлює скорочення вартісних обсягів імпорту. Водночас зменшення обсягу вкладень іноземних інвесторів в гривневі облігації Уряду упродовж останніх тижнів не є значним”.

Добавить комментарий