Опалення в #ITхата також комп’ютеризовано

0
1408

Китайці, на диво, зробили чудовий додаток – Smart Life, до якого підключається через API купа пристроїв з управлінням по WiFi – сенсори, регулятори, системи безпеки, відеонагляд, побутова техніка, освітлення, електричні прилади та інші IoT девайси! Все це продається на ALI та має відповідний логотип або позначку про підтримку цієї програми.
Якщо ви хочете мати універсальний пульт для керування та відстежування статусу приладу – рекомендую шукати техніку з підтримкою інтерфейсу Smart Life (або Tuya)

Спочатку я хотів побудувати систему опалення та сенсорах та терморегуляторах від SonOFF, але потім знайшов зручні настінні регулятори з підтримкою Smart Life за смішною ціною, яку ви ніколи не побачите в Епіцентрі.

Само опалення зроблено у вигляді теплої підлоги – корейська інфрачервона плівка hiHeat або Heat plus (найкращі виробники) – про неї не буду писати, кому цікаво – інформації в інтернеті багато. З мого великого будівельного досвіду – сьогодні це найкраще рішення для теплої підлоги – економічне, надійне, просте та швидке в становленні та демонтажу, корисне для здоров’я. І головне – немає ніякої альтернативи для того, щоб забезпечити віддалене “smart керування” через сучасні IoT пристрої.

Програма дозволяє не тільки вмикати/вимикати теплу підлогу через інтернет, але й створювати сценарії відповідно до зовнішніх факторів – температури повітря, погодних умов і т.п. Подув вітер вліво – увімкнути підігрів, право – вимкнути. 🙂

Особливо цінна можливість – це підігріти будинок взимку, коли ти ще в дорозі. Приїжджаєш, а в домі вже тепло!

Програма показує поточну температуру – зараз видно, що сільський будинок непрохо почувається у спеку – при +32 на дворі, в середині комфортна +22-23 градуси…

Я вже дистанційно керую головним автоматом, вуличним освітленням, опаленням, роутерами, камерами спостереження. Залишилось встановити сенсори протипожежної безпеки – вони вже в дорозі. І автоматизацію можна вважати завершеною.

Добавить комментарий