Регулировать продажу масок и перчаток, регулируя допустимое количество в одни руки?
Как-то сильно напоминает “проклятый совок”. А как же идеалы свободного рынка, который должен бы все урегулировать ко всеобщему благу??

Походу, “рыночная целесообразность” начала оправдывать переход к социализму, госрегулированию и плановому хозяйству…

В Сан-Дієго за завищені ціни заарештовано 8 осіб.

Підприємці підозрюються у накручуванні під час пандемії цін на маски, перчатки, дезінфікуючі засоби та туалетний папір. Вартість була завищена більш ніж в 20 разів. Продаж здійснювався через Facebook, Craigslist та OfferUp.

«Талановиті підприємці» були виявлені представниками місцевої влади під час здійснення моніторингу цін на веб-сайтах та мобільних застосунках. Депутати разом з помічниками шерифа у штатському близько восьми годин витратили на зустрічі з підозрюваними по всьому округу – в торгівельних центрах, на автостоянках тощо.

Після затримання у всіх підозрюваних була відібрана підписка про невиїзд.
За накручування цін під час надзвичайної ситуації в штаті Каліфорнія передбачено покарання у вигляді позбавлення волі до 1 року або штраф до 10 000 дол. США, або два покарання разом узятих.

Социализм на марше – В США ввели контроль за ценами. Не это ли мы проходили в “поганом совке”? А как же “мудрая рука свободного рынка”? Похоже, ее засунули кому-то в задницу…

Добавить комментарий