Сравниваем Польский вариант Успешного Рынка Земли и вариант ОЛИГАРХОВ

0
785

В Польщі фермерським господарствам даються дотації. Під 2% надаються кредити.

Одній особі чи зареєстрованій поляками у Польщі фірмі надається Не Більше 300 га – в Україні пропонують – 210000 га. То в чиїх інтересах пропонує зе цей , так званий “ринок землі”? Хіба селяни чи городяни такі гроші для покупки 210000 га мають? Отже і Земля опиниться в руках олігархів .

Польща Відмовилась від кредитів МВФ і Зменшила Пенсійний Вік жінкам на СІМ років, чоловікам – на ДВА.

Там можуть і іноземці придбати при умові, якщо вони Не Менше 8 років працюють на ній – в Україні пропонують вже через 3 роки.

А це вже в інтересах іноземців. В Польщі їх чітко і скрупулезно перевіряє МВС. Ви уявляєте, як у нас “будуть перевіряти” їх поліцаї авакова?! Іноземці у Польщі не можуть потім її ні в спадщину передати, ні продати, а тільки на ній працювати.

В Україні хочуть іноземцям з 2024 року ПРОДАВАТИ. Уряд каже, що продавати будуть по ціні від 1000 – 1200 за 1 га. В той час як у Польщі 1 га коштує 16000 Євро і ціна лише росте.

В Нідерландах ціна 1 га – 40000 Євро. Литва по 6000 -7000 Євро 1 га продавала..

А українські Черноземи з багатими Надрами зе хоче віддати Олігархам Даром! Це при повному народному Зубожінні і практичної відсутності економіки.

Литовці тепер би лікті кусали, що Землю Продали, та не дістануть і кажуть , що тепер НІ НА ЩО НЕ ВПЛИВАЮТЬ.

З ДОПОВІДІ ООН : Через 10-15 років перше місце будуть займати не нафта і газ , а Вода і Земля. Їх важливість вже і зараз ОЧЕВИДНА. Земля сільгосппризначення повинна залишатися у Державній власністі.

То у чиїх інтересах діє президен?

Элеонора Володина

Добавить комментарий