Прихильникам “Зе” пропонують піти на фронт. Про те, як “він насправді захистив країну”

0
1953

«Сподіваюсь, що всі прихильники ЗЕ після його обрання візьмуть автомат та підуть бити ворога нашого суверенітету на схід”, – пишуть деякі прихильники Порошенко, що приймали участь у бойових діях.

Це маніпулятивна думка має на увазі те, що начебто ВСІ прихильники Порошенко виявили неабиякий патріотизм та пішли бити ворога в АТО. Але ж ми знаємо, що було як раз навпаки: друзі та прихильники Порошенко залишились в тилу – рубати ліс, качати газ, копати бурштин, а в пекло війни кинули першу і другу хвилю найпатріотичніших громадян!

«Порох прийняв країну в стані війні». Так. Він пройшов на хвилі страху на популізму, обіцявши «завершити так звану антитерористичну операцію на сході країни за лічені години». Він почав брехати та зраджувати з перших кроків свого президентства!
Він прийняв країну в стані війни і покине її в стані війни. Порох зробив неможливе – йому вдалося перетворити війну в «застой», законсервувавши її, а боротьбу з ворогом – на симулякр.

Перше, що зробив Порошенко, прийнявши країну в стані війни – це… зайнявся своїм бізнесом. Під час, коли відбувалась найбільша поразка Української армій – іловайська трагедія, верховний головнокомандувач займався офшорами!

У народу коротка пам’ять, але інтернет пам’ятає все. У серпні 2014 го українцям було страшно слухати новини. Особливо тим, чиї близькі воювали на Донбасі. “4 військових загинули, 23 – поранені”, “12 військових загинули, 19 – поранені”. Такими даними з зони бойових дій починалися випуски новин. Щодня загиблі, поранені і зниклі безвісти.
Новини з офшорної Тортоли ті дні були значно приємніше. 21 серпня в реєстрах БВИ з’явилася нова фірма з українським корінням. Її назвали Prime Asset Partners Limited.

Єдиним власником компанії вказаний громадянин України Петро Порошенко з адресою реєстрації: Київ, вул. Грушевського, 9, квартира 37. Доданий до листування закордонний паспорт з фотографією не залишає сумнівів, що мова йде про президента України Петра Порошенка.

АНАТОЛІЙ “ГАЛ” ВВІНОГРОДСКІЙ, командир батальйону “Донбас”:
– Весь цей час ми піддавалися обстрілу, спочатку з автоматичних гранатометів, потім міномети. Потім почали нас обстрілювати “Гради”, важка артилерія. Там була така важка ситуація, що просто не підбирали убитих. Не було можливості підбирати убитих. Багато згоріли просто в автомобілях.

Батальйон “Донбас” вимагав у президента Порошенко негайно втрутитися в ситуацію. До Києва йшли тривожні повідомлення – усіма можливими каналами зв’язку. Під кінець вже і відкритими. Але поки українські солдати гинули, центр мовчав.

Це лише один штрих до портрету, які, насправді були пріоритети у діючого гаранта. І війну, як ми бачимо, ніхто не збирався закінчувати ані за години, ані за РОКИ.

Друзі, родичі, бізнес-партнери Порошенка та всі хто присягнув йому на вірність розгортали свою діяльність по перерозподілу бюджетних потоків, а обранці, призначені ним в Генштабі, почали методичне знищення патріотів на війні. Передача даних про пересування наших військових ворогу – це вже не вигадка «агентів Путіна» – це доведений факт. Згадаємо знищення ІЛ-76 під Луганськом з 49 десантниками, масовий розстріл 51-ї бригади під Волновахою, розстріл автобуса з бійцями Правого сектору:
“Здали їх, розраховували, що живими з цього автобуса ніхто не вийде, – каже Світлана – сестра загиблого Сергія Сухова. Вона зібрала цілий банк фото і відео з місця злочину. – Кількома днями раніше мені брат сказав:” Є відчуття, що нас здають “. Біди почалися, коли” Правий сектор “почав співпрацювати з ВСУ, і завдання їм стали ставити публічно”.

Поки на фронті знищували кращих патріотів, в тилу розгорталася торгівля з окупантом та бізнес-схеми на військових контрактах, головним бенефіциаром був, звичайно, Петро Порошенко. Вугілля, запчастини, цукерки Рошен в Криму, Ліпецька фабрика, мільярди, відмиті через Ленінську кузню (з продажу якої Порошенко не сплатив ані копійки податку) та оборонні контракти заводу БОГДАН – це лише та частина, про яку вдалося дізнатися журналістам та оприлюднити в ЗМІ. Ми всі добре знаємо, як грабувалась та грабується країна на користь олігархів через Роттердам+ на користь Ахметова та Фірташа. Тож в мене не нагортаються сльози зворушення від розповідей про «мільярд особистих коштів, які президент пожертвував на армію».

Нам ще пропонують подумати. Подумати про що? Про жоден патронний завод, не побудований за 5 років війни? Про дійсно новаційні ракетні комплекси КБ Луч, які не отримали оборонних підрядів на тлі тривалих “обіцянок Джевелінів”, які стоять в якості музейних експонатів? Про 5 підірваних військових складів з боєприпасами на мільярди гривень? Про сотні активістів в тюрмах? Про Катю Ганзюк та інших безкарно закатованих активістів?

Я сподіваюсь, що хтось незабаром напише книгу про злочини Порошенко, щоб думали вже наступні покоління, як ця жадібна, ненажерлива та брехлива істота заробляла на війні та крові своїх співвітчизників. Щоб це ніколи не забули і ніколи не повторили знову! А для нас вже і так все зрозуміло.

У відповідь на заклики відправити всіх супротивників Порошенка на фронт я відповім так: сподіваюсь,що всі вони ЗАЛИШАТЬСЯ і приймуть бій з внутрішнім ворогом, який страшніший та підступніший за зовнішнього окупанта, бо відправляючи справжніх патріотів на фронт, він увесь цей час ВСТРОМЛЯВ ЇМ НОЖА В СПИНУ!

Добавить комментарий