Дослідження довели, що США є олігархією

0
1352

Уряд США не представляє інтереси більшості громадян країни, але натомість керується багатими і могутніми – це висновки останнього дослідження Прінстонського і Північно-Західного університетів.

Дослідження, які будуть викладені в цих університетах у вересні, говорять: “Центральним моментом, що випливає з нашого дослідження, є те, що економічні еліти та організовані групи, що представляють бізнес-інтереси, мають суттєвий незалежний вплив на політику уряду США, а масова – групи інтересів і середні громадяни мають невеликий або взагалі не мають самостійного впливу».

Дослідники прийшли до висновку, що політика уряду США рідко узгоджується з переважною більшістю американців, але підтримує особливі інтереси лобістських організацій: “Коли більшість громадян не згоден з економічними елітами та / або з організованими інтересами, вони взагалі втрачають. від сильного упередженого статус-кво, вбудованого в політичну систему США, навіть коли досить велика більшість американців виступає за зміну політики, вони нічого не отримують».

Позиції потужних груп інтересів “суттєво не співвідносяться з уподобаннями середніх громадян”, але політика середніх американців і заможних американців іноді перетинається. Це просто збіг, зазначається в доповіді, причому інтереси середнього американця враховуються виключно якщо вони також обслуговують і 10% найбагатших.

Добавить комментарий