Отличный объект, достойный посещения. Лучше всего посещать вечером, когда меньше людей. Администрации – сделайте как можно больше мест для фоток и для селфи – уберите дурацкие качельки, ларьки, аттрационы, лишние мусорники, надписи – люди сюда ради селфи приезжают!

Если бы местная власть занялась реставрацией, тут бы “Игру престолов” снимали, зарабатывая миллионы. Но они предпочитают зарабатывать на генделиках, которые портят виды для туристов и загаживают территорию…

“З давніх давен чеканка власних грошей була не тільки справою статусу, но і ознакою суверенітету. Той, хто віддає свою валюту на зовнішнє керування – фактично втрачає незалежність”

На фото – Одеська кіностудія готується до з’йомок якогось фільму. Добудовує фрагменти фортеці з пенопласту. Реставрація “економ варіант”.
Це величезне ганьбище, що за роки незалежності місцева влада трохи відновила лише одну башту та встановила пирила на стіні та оглядовому майданчику.

Між тим, дала дозвіл дитячої площадки та усіляких атракционів та кіосків, які псують краєвиди! Що головне в таких об’єктах? Це ФОТОЧКИ ТА СЕЛФІ на фоні старовинних башт та будівель, які відвідувачі заберуть з собою. Але коли важко знайти ракурс, щоб в кадр нн потрапив якийсь кіоск з шаурмой або смітник, або цілий грьобаний ЛУНАПАРК, то який в цьому сенс?

Одна серія Гри престолів принесла б в бюджет міста більше, ніж всі місцеві генделики за 100 років! Але вони не займатися реставрацією нашої пам’ятки з пенопласту! Ми мусимо дбати про нашу історичну спадщину. До речі, турки теж багато витрачали на війну, будуючи такі фортеці. Місцеве населення через 500 років заробляє на них, хоч і не стільки, скільки могло б. А от від наших ракет і техники, на яку ми витратили за останні 50 років набагато більше – не залишилось вєе нічого.

Пропоную знов почати будувати фортеці.

Добавить комментарий