Опитування мешканців Васильківської ОТГ. Мені цікаво, всі прихильники продажу землі, ті хто волає «Інвестиції, інвестиції» мені цікаво — як ви збираєтесь забезпечувати робочі місця, коли земля української територіальної громади буде «китайською»?

Робочі місця — головна проблема сільського населення. А «не право розпоряджатися своєю власністю«, за яку можна отримати декілька тисяч доларів — і на цьому все…

SWOT аналіз Васильківської ОТГ (що, згідно опитування, люди відносять до ЗАГРОЗ). Дуже добре, що сільське населення все ж свідоміше за міських «ельфів», в яких продукти зростають у супермаркетах, а сміття «анігілюється» у сміттєпроводах багатоповерхівок.

А ось при яких умовах нам пропонують продавати землю і «золотий дощ з інвестицій». SWOT аналіз на основі опитування населення Васильківської ОТГ. Люди все розуміють:

Переробні підприємства ЗНИЩИЛИ.
Фермерів не навчають ефективному господарюванню на своїй землі.
Власників землі тримають у злиднях, завдяки «ринковим тарифам» на енергоносії, які добуваються з нашої землі і належать народу України.

«Продайте вашу землю! Землю продайте!»

Шановні реформатори! Залучайте інвестиції на створення переробних підприємств та виробництво продукції з високою доданою вартістю та високим відсотком інновацій.
Не виходить? А чому? А тому що їх побудувати в населених пунктах майже нема де — ТОМУ ЩО ЗЕМЛЮ РОЗПРОДАЛИ!

Про досвід азіатських країн та висновки.

Добавить комментарий