Опитування мешканців Васильківської ОТГ. Мені цікаво, всі прихильники продажу землі, ті хто волає “Інвестиції, інвестиції” мені цікаво – як ви збираєтесь забезпечувати робочі місця, коли земля української територіальної громади буде “китайською”?

Робочі місця – головна проблема сільського населення. А “не право розпоряджатися своєю власністю“, за яку можна отримати декілька тисяч доларів – і на цьому все…

SWOT аналіз Васильківської ОТГ (що, згідно опитування, люди відносять до ЗАГРОЗ). Дуже добре, що сільське населення все ж свідоміше за міських “ельфів”, в яких продукти зростають у супермаркетах, а сміття “анігілюється” у сміттєпроводах багатоповерхівок.

А ось при яких умовах нам пропонують продавати землю і “золотий дощ з інвестицій”. SWOT аналіз на основі опитування населення Васильківської ОТГ. Люди все розуміють:

Переробні підприємства ЗНИЩИЛИ.
Фермерів не навчають ефективному господарюванню на своїй землі.
Власників землі тримають у злиднях, завдяки “ринковим тарифам” на енергоносії, які добуваються з нашої землі і належать народу України.

“Продайте вашу землю! Землю продайте!”

Шановні реформатори! Залучайте інвестиції на створення переробних підприємств та виробництво продукції з високою доданою вартістю та високим відсотком інновацій.
Не виходить? А чому? А тому що їх побудувати в населених пунктах майже нема де – ТОМУ ЩО ЗЕМЛЮ РОЗПРОДАЛИ!

Про досвід азіатських країн та висновки.

Добавить комментарий