Хто виробляє якісний сік в Україні

0
607

Не можу не поділитись відгуком на якісний продукт, про який прочитав тут:

Підприємець Владимир Кондратенко з під Києва втілив мрію свого батька та заснував переробку яблук — давить сік та робить чіпси на австрійському обладнанні.

Це не тільки суперякісний продукт, це яскравий приклад того, як розумний бізнес поводиться з сировиною — замість продажу та зберігання робить продукцію з високою доданою вартістю з тривалим терміном зберігання!

До речі, той сік що пропонується в супермаркетах — я пити не можу — ізжога та розлад шлунку. Зіпсувався навіть той, де написано «прямого віджиму».

Тепер якісну продукцію можна купити тільки за рекомендацією виробництва дрібних підприємств, які дбають про імідж. І попит на це росте! Хліб, сири, м’ясні вироби та інші товари гарантованої якості ви вже не зможете придбати у мережах. Тому, попри зручності супермаркету, я скупляюся по можливості на ринку або через інтернет, як в цьому випадку.

Замовлення через телеграм. Відправка ПРОТЯГОМ ГОДИНИ (в моєму випадку). Топ якість продукту! Оце сервіс 21-го століття!

Сік вже приїхав — смачний, просто бомба. Зручна упаковка, з краником. Чіпси теж! Половину з 10 упаковок діти вже сточили не зупиняючись. 15 літрів соку, думаю протягне дня 3.

Замовляйте впевнено!

(котик — для привертання уваги)

Добавить комментарий