Програма «Першій на селі».Чому всі так бояться продажу землі?

0
1542

Елон Маск просто зараз запускає багаторазову важку ракету у космос, а Україна веде розмови про продажу Землі

«Чому всі так бояться продажу землі? Не треба цього боятися!». Я зібрав найпоширеніші аргументи, чому:

  • Тому що земля і так продається! (Кидайте сміття сюди, тут й так грязно)
  • Агрохолдинги не викуплять землю, бо вони і так всі в боргах. Ніхто їм більше не дасть (дадуть, бо вільних коштів у світі, яких немає куди вкласти декілька трільйонів (доповідь Римського клубу) — то чому б не вкласти в землю, якої більше не становиться?)
  • Орендувати землю вигідніше, ніж купувати. (То ж що?) Давайте зробимо погано агрохолдингам — відкриємо ринок землі!
  • Коли не можна купити землю, у фермера або підприємця немає впевненості у майбутньому, тому немає тих галузей, які дають робочі місця, і тому в селі і немає роботи! (Створення галузі, яка дає робочі місця взагалі ніяк не пов’язано з формою власності, зокрема власністю на землю — доведено Китаєм . Це залежить лише від підприємницької активності, фаху менеджерів та сприятливої державної політики)

Щоб ви розуміли — красиві картинки «заможного фермера» в цієї програмі перемежуються з агітацією за продаж землі. Складається враження, що саме мораторій заважає малому фермеру стати заможним.
Наголос робиться на приватному інтересі. Інтерес громади, синергія, кооперація — не має ніякого значення. Інтерес майбутніх поколінь, які будуть народжуватися на планеті, яка більше їм не належатиме — нікого не цікавить. Дуже витончена маніпуляція свідомістю. Я б сказав — диявольська…

Добавить комментарий