Всім, хто і досі вважає що “продаж землі покращить становище села або фермера”, що це взагалі “світова практика“, що мораторій на продаж землі, мовляв, “дискримінує” права “власника” який позбавлений розпоряджатися своєю власністю, і інші штампи та нісенітницю, треба донести цю просту річ:

Прочитайте оце і подумайте ДЕ ВЗЯТИ ЗЕМЛЮ усім іншим?? Тим, хто землі не має, але хоче працювати, будувати та має на це конституційне право. Як забезпечити землею наступні покоління? Чи не дискримінує всю решту сучасних та майбутніх громадян?

ЗЕМЛЯ РОЗДАНА, ПРИВАТИЗОВАНА, землі НЕМА! Далі що? А на цьому думка лібералів закінчується… Згодом, якщо дозволити вільний ринок, вона буде консолідована у 2-3-10 “сімей”, олігархів, латифундистів, феодалів. На цьому вільний ринок дійшов свого логічного завершення, залишилось 10 господарів і раби, які не можуть навіть пересуватися по країні.

Оце так “свободу” нам пропонують.

Наразі більшість розданої землі отримано для “інвестиційних цілей” – тобто “щоб було”. Якщо громаді потрібен фахівець – лікар, менеджер, тракторист, будівельник, вчитель – то йому вже нема чого запропонувати, нема де побудувати житло. Якщо громаді потрібна комунальна будівля, підприємство, соціальне житло – мiсця для цього нема. Для інфраструктурних проектів, які мусять покращувати життя людей, для фахівців, потрібних для розвитку села, громада змушена викупати землю З ПРИВАТНОЇ ВЛАСНОСТІ, у яку вона віддала її БЕЗКОШТОВНО! Замислитесь над цим безглуздям!

Земля не може бути товаром! Земля є суспільною власністю і повинна використовуватися виключно НА КОРИСТЬ ГРОМАДІ та служити суспільному інтересу і розподілятися виключно виходячи з цього принципу!

Земля належить народу, людям які на ній працюють, і повинна бути розподілена справедливо меж сучасним суспільством, і з урахуванням інтересів майбутніх поколінь! Тільки добробут населення країни та його нащадків повинен бути пріоритетом, а не міфічні права “розпоряджатися своєю власністю”!

Добавить комментарий