Українська поліція. Неофіційні поради з самооборони

0
3833

Сьогодні спілкувався (майже неформально) з представниками поліції/міліції. У непоганому званні. Приємна у спілкуванні людина, справляє враження гарне. З бесіди виніс такі тези:

 1. Якщо на вас напали – рятуйтесь як можете. Поліції у критичний час не буде.
 2. У патрулів нової поліції приблизно з 20.00 до 22.00 перезмінка в центрі міста на базі. Тобто в цей час можете 102 не телефонувати, ніхто не приїде.

 3. Кількість працюючих патрулів нової поліції скоротилася майже удвічі: розбиті машини, демотивований персонал звільняється, тощо. Тобто якщо не бачите поряд синю «мігалку» – значить поліції немає і найближчий час повз не проїде.

 4. Якщо їдете на злочин – не беріть паспорт. Немає зараз процесуального механізму встановлення особи. Затримати більш як на 3 години без пред’явлення підозри не мають права.

 5. Справи не розкриваються. Немає кому. На кожного слідчого 200-300 справ. Але в той самий час вони встигають кошмарити звичайних людей по надутих справах, в яких їх замотивували.

 6. Статистика розкриття крадіжок з авто близько 2%.

 7. Поліція радить купувати бажано травматичну зброю. Бажано револьвери. І якщо ви його застосували, то тікайте. Ні в якому разі не залишайтесь на місці пригоди. Бо може повернутися так, що Ви агресивний неадекват, котрий напав зі зброєю на трьох перехожих-наркоманів.

 8. Можете безкарно бити поліцію. Максимум – штраф 135 грн. Це як атракціон.

 9. Поліцейські не мають права зупинити Вас на вулиці для перевірки документів. Наче непогано, але і наркоманів, котрі шаряться о 3-й ночі біля спальників вони теж не мають права зупинити. Лише при безпосередньому скоєнні злочину. Тобто майже ніколи.

 10. Вся кримінальна шобла у захваті від часів, що настали: на них реально немає законної управи, а незаконну поліція не буде чинити, бо воно їм не треба і їх потім і заганяють по судах.

 11. Вся громадська безпека сьогодні може будуватися лише на небайдужих, навчених озброєних громадянах. Бажано анонімних і невизначених. Гуртуйтеся з адекватними людьми, чиніть правосуддя. Зникайте після цього.

Доки нам дають гроші на реформу – люди з кончазаспи їх освоюють і імітують зміни. На «землі» все тільки погіршується. Світла в кінці цього тунелю не видно. Нікому.

Джерело

Лучшие ответы специалистов на вопрос о самообороне

Добавить комментарий