Екологи та народ

0
658

Проводиш рейд на підсніжники і чуєш від типової бабусі: «Ах ти скотино, немає в тебе совісті, мені їсти нема на що, у мене спина болить, а он там як бурштин копають, так нічо ви їм не робите!» І ззаду голоси публіки: «Уроди, найшли ворога №1, от нема чим більше займатись, суки».

Їдеш на Полісся, проходиш бурштиновими клондайками повз озброєну гопоту і пишеш статтю про знищення лісу копачами. Народ: «Нашим бідним пригнобленим селянам нема що їсти, чо ви до них доїбались!! Дайте людям копійку заробити! Знайшли проблему, он ліпше б вирубкою лісу зайнялись, ондо скільки його вивозять!»

Досліджуєш вирубку 10-ти квадратних кілометрів лісу під ЛЕП Рівне-Київ, що пройшла в тому числі повз кілька заказників, пишеш статтю про це. Народ: «Екологи зовсім йобнулись, шо ми без світла значить маєм сидіти?! Прогрес не спинити, відїбіться! Он як браконьєри звірів мочать, так ви мовчите!»

Пишеш про п’яну гопоту, яка загнала 17 зубрів на кригу, від чого 15 втонуло, а 2-х розібрали на м’ясо, і отримуєш у відповідь: «Ви всьо врьоті!! Наші доблесні селяни не займатимуться таким, це все депутати-олігархи! А ви продажні скоти!»

Влаштовуєш акцію проти будівництва ГЕС в Карпатах. Народ: «Ви шо кончені, ГЕС саме для гір призначені!! Ліпше б рубками в горах зайнялись, бо ж затоплює постійно!»

Йдеш карпатським селом, у кожному другому дворі лісопилка. Питаєш: а шо б ви зробили, якби вам дати клаптик лісу понад селом? «Як що, на дрова пустив би». Занавіс.

Мораль: а нема моралі. Люди у нас кончені.

P.S. Екохунта прийде, порядок наведе.
P.P.S. На фото доблесні нащадки вояків УПА плавають на річці Боржава, Закарпаття.

Андрій Плига

Добавить комментарий