Кабмін дає зелене світло екологічним злочинцям?

0
1126

За даними активістів «Української справи» з 01.08.2014 по 11.11.2014 Кабмін не видав жодного розпорядження, яким би дозволив Державній екологічній інспекції провести позапланову перевірку. Хоча було подано більше сотні таких прохань. Аналогічна ситуація і щодо інших державних інспекцій.

«Внаслідок внесення відповідних змін, наприклад , Екологічна інспекція не змогла провести перевірки фактів, вказаних в моїх депутатських зверненнях. Зокрема, про незаконні вирубки лісу в Національному природному парку «Білоозерський», Гринявському та Путильському лісгоспах, про небезпечне будівництво качиної ферми біля р. Десна тощо. Порушники не повинні відчувати себе безкарними! А економлячи кошти, ми можемо втратити нашу українську природу!», – наголосив О. Бригинець.

За інформацією активістів «Української справи», КМУ готує Постанову, згідно якої відповідний фактичний мораторій на проведення перевірок буде подовжений на 2 роки.

«Я вважаю це недопустимим, і тому звернувся до Прем’єр-міністра України з прохання підтвердити або заперечити відповідну інформацію», – розповів О. Бригинець.

Також Бригинець звернувся до народних депутатів, зокрема до голови Комітету ВР з питань екологічної політики Миколи Томенка, з проханням взяти під свій контроль питання щодо Державної екологічної інспекції та її повноважень.

Читати далі

Добавить комментарий