хто гірший для нас – Росія чи Америка?

0
1296

Антін Мухарський: Хочеться запитати напряму: хто гірший для нас – Росія чи Америка?

Дмитро Корчинський: Можу сказати, як Сталін, коли в нього запитали, який ухил гірший – лівий чи правий, він сказав – обидва.

Нація ж завжди розділена, вона ділиться на козаків і свинопасів. І от нинішнє суспільство влаштоване в інтересах свинопасів. Свинопаси голосують за своїх – за свиней. Ющенко – типовий свинопас. Усе найгірше в Україні, все, що нас завжди пригнічувало, усі наші слабкості – це Ющенко. Він не повинен був бути президентом. Він був більшим злом, аніж Янукович. Бо Янукович, принаймні, не лицемірить. Він не любить українців, але й не робить вигляд, що любить їх, він – чесна людина. Ми можемо на це дивитися, це нас мобілізує. А Ющенко нас демобілізував і деморалізував. Усе те, що робиться зараз, робилося і тоді. Я теж обманувся, я також думав, що, можливо, це буде справжня революція. Адже як робиться справжня револція? Спочатку вони влаштовують революцію, потім, через півроку їм відрізають голови, потім відрізають голови тим, хто відрізав голови попередникам, потім вішають тих, хто відрізав голови тим, хто відрізав голови попередникам, а тоді вже приходить Бонапарт і все стає добре. У нас все-таки була не революція, а фестиваль.

Антін Мухарський: Ви знали, що нас, народ України, просто розводять?

Дмитро Корчинський: Це було абсолютно очевидно. Всі це бачили, тобто ті, хто дивився на народ із трибуни, знали, що вони його розводять. Цього не знав тільки народ України. Але з іншого боку народ і сам винен. Зібралося справді багато десятків тисяч людей. Не було виставлено жодного кіоска, не розгромили жодного супермаркета, не поламали ноги жодному міліціонерові, так і не штурмували Адміністрацію президента. А на що сподівалися? Поспівати, потанцювати і все стане після цього добре? Так не буває ніде. Мав відбутися акт громадянської помсти. Помсти не відбулося, тому всі ті люди, яким не помстилися, зараз далі з нас знущаються.

 

https://tvi.ua/program/2013/07/22/zelena_lampa_vid_21072013

Добавить комментарий