Павло Хазан: підписання угоди щодо Чорноморського флоту – перший крок до знищення України

1
2475

Прикро дивитись на те, як наші народні обранці фактично перетворюють державу на російську губернію. Незважаючи на численні звернення опозиційних політичних партій та громадських організацій до Верховної ради та Уряду України, ганебний для України договір був підписаний та ратифікований.

Зокрема Українська екологічна асоціація Зелений Світ та інші громадські екологічні організації звернулися до Верховної Ради із заявою про неприпустимість ратифікації угоди щодо Чорноморського флоту. Вони наголошують на тому, що чорноморський флот Російської Федерації є одним з найбільших забруднювачів довкілля на території Севастополя і Криму в цілому. Об’єкти ЧФ РФ негативно впливають на стан здоров’я населення, існування екосистем і природних ландшафтів, здійснюючи небезпечні викиди шкідливих речовин в атмосферу та гідросферу, генеруючи потужні електромагнітні та іонізуючі випромінювання тощо.

Заступник голови Партії Зелених України, голова Дніпропетровської обласної організації Павло Хазан коментуючи підписання угоди зазначив: «Партія Зелених України вже давно визначила свою позиції щодо Чорноморського флоту. Ми виступаємо за беззастережне дотримання положень Конституції про неможливість постійного розміщення іноземних військ на території України. 3елені виключають можливість пролонгації терміну перебування російського Чорноморського Флоту в Україні. Ми вважаємо, що підписання та ратифікація цієї угоди щодо Чорноморського флоту – перший крок до знищення України.»

Щодо екологічної ситуації, кораблі й берегові частини Чорноморського флоту щодня скидають у море тисячі тонн неочищених стоків, при цьому концентрація нафтопродуктів у 180 разів перевищує ГДК. Також загрозу довкіллю несуть напівзатоплені та заржавілі військові кораблі й підводні човни флоту.

«Фактично Україна перетворюється на частково незалежну державу, додав Павло Хазан, – втім ми завжди виступали та виступаємо за збереження нейтрального статусу України, проти приєднання до будь-яких військових блоків, доречі це стосується і НАТО. Ми вважаємо, що наша держава здатна належним чином захищати національні інтереси та відігравати роль реального фактору стабільності у Європі та світі.»

«Чорноморський регіон має взагалі бути виключно рекреаційною зоною, повністю демілітарізованю, вільною від будь-якої зброї», – наголосив Павло Хазан.

Прес-служба ДОО ПЗУ

1 КОММЕНТАРИЙ

Добавить комментарий