Корупція в органах Прокуратури

0
1607

Нашим майбутнім Президентам Гарантам Конституції України
Президенту України Ющенку В.А.
Прем’єр — міністру України Тимошенко Ю.В.
Голові Верховної ради України Литвину В.М.
Голові Опозиції Януковичу В.Ф.

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ!

Ми, працівники органів прокуратури України: Черкаської, Миколаївської, Кіровоградської, Одеської, Дніпропетровської областей, які працюють для блага вітчизни упродовж 3-10 років, яким не байдуже майбутнє України, звертаємось до Вас, Шановні, так як не можемо дивитись на корупцію, яка поглинула нашу з Вами державу та призвела до її занепаду, як економічного, так і духовного. Головним органом в нашій державі, який наглядає за дотриманням законності усіма органами, у тому числі органами влади і місцевого самоврядування, установами, підприємствами, організаціями та громадянами являється Генеральна прокуратура України, на яку державою, тобто всіма громадянами нашої країни покладено такий почесний та високий обов’язок.

Крім того, прокуратура України наглядає за додержанням Законів у своїй діяльності органами Міліції, органами СБУ, Податкової інспекції та міліції, органами Митного контролю та багатьма іншими. Однак, за останні 10 років, що ми бачимо, та від того болить душа, коли ми це бачимо, а бачимо ми що корупція процвітає, хабарництво і ,головне, вимагання хабарів стало основним, невід’ємним, повсякденним атрибутом нашого життя. Ми не побоїмось назвати цифри, так як ми у зв’язку із сферою нашої діяльності їх точно знаємо. Вони полягають у слідуючому: кожен другий державний чиновник, включно і самих нижчих рангів, у тому числі органів влади та місцевого самоврядування, один раз у 7 днів отримує хабар, кожен третій чиновник у нашій державі обов’язково, зловживаючи своїм службовим становищем, і наданою йому владою, не менше 2 разів на рік краде бюджетних коштів від 1 тис. до 1 млн. гривен, в залежності від своєї „величини” та до якої державної програми він має доступ.

Проте, органи прокуратури України, на які покладено такий почесний та високий обов’язок не порушують у 98 із 100 таких випадків кримінальні справи, порушуються лише поодинокі кримінальні справи за самими незначними фактами і відносно самих „мєлких” чиновників, хоча відомо органам прокуратури про всі злочини достаменно. Чому це відбувається? Відповідь дуже проста, та тому що корупція і хабарництво росте і поширюється саме з органів прокуратури України, які вимагають та отримують хабарі за укриття цих злочинів, скоєних державними чиновниками та „кришують” їх. Ця система досить стара, відшліфована та налагоджена ще з кінця 80-х років і протягом 90-х років стала досконалою. У 2000-х роках вона діє безперебійно, збагачуючи при цьому корупціонерів в особі корумпованих державних чиновників і корумпованих працівників органів прокуратури України.

Хто саме являється цією корумпованою ланкою в органах прокуратури України? Це Ви і без нас знаєте, однак чомусь не дієте, і в зв’язку з цим ми Вам нагадуємо, що це працівники органів прокуратури України, які працюють там ще з 80-х, 90-х років і які за цей час „проросли” корумпованими зв’язками і поріднились з бандитами. Ми, молоді працівники органів прокуратури України, яким не байдуже майбутнє нашої держави, які з огидою дивляться на своїх корумпованих колег, звертаємось до Вас з ІНІЦИАТИВОЮ, і пропонуємо своє бачення виведення нашої Держави із Корупції, економічного і морального занепаду та за одно й з кризи. Для того, щоб почати дійсно боротися з корупцією та розпочати її перемагати, необхідно викорінити її з органу, який являється головним у боротьбі проти неї, тобто з органів прокуратури України. З цією метою необхідно: Вам, саме Вам, Шановні, негайно, до виборів Президента України, бо після них цього ніхто не зробить ще 5 років, і ці 5 років корупція буде процвітати та до кінця задушить нашу Державу, підготувати нескладний законопроект та внести його на розгляд Верховної Ради України. Даний законопроект повинен внести зміни до Закону України „Про прокуратуру України” до його статті 51-1 у якій зазначити, що прокурори та слідчі органів прокуратури України, які пропрацювали в органах прокуратури 20 років і оформили пенсію, не мають права працювати в подальшому у органах прокуратури України. При їх подальшій праці в органах прокуратури пенсія їм не виплачується, і вони не можуть займати керівні прокурорські посади, такі як : Генеральний прокурор, прокурори областей, міст і районів та прирівняні до них, а також посади начальників управлінь і структурних підрозділів Генеральної прокуратури, прокуратур областей, міст і прирівняних до них.

Таким чином, ми з Вами, як дійсні патріоти України та небайдужі до майбутнього нашої країни люди, які дійсно хочуть боротись з корупцією, порушувати за усіма її проявами кримінальні справи, належно їх розслідувати та направляти до суду, поборемо корупцію в органах прокуратури України, звільнивши звідти закоренілих корупціонерів, які отримують пенсію і зарплату, яким нічого боятись, які займають керівні посади і своїми корупційними зв’язками довели нашу державу – Україну до розрухи та обложили її поборами. Так, діють Закони України „Про міліцію”, „Про СБУ” та про інші правоохоронні органи нашої держави, там пенсіонер не має права працювати після призначення пенсії. А на питання чому ж і в цих, перелічених нами органах є корупція, відповідаємо, тому що за ними наглядають корумповані прокурори-пенсіонери і підтримують там цю корупцію, вчать нею займатись молодих та, в більшій частині вимагають від піднаглядних їм правоохоронних органів вчиняти корупційні діяння.

Про прийняте Вами, Шановні, рішення, та головне вжиті дієві заходи, просимо відповісти у такому ж відкритому листі на нашу адресу на протязі найближчого тижня.
В разі ненадходження від Вас відповіді на нашу ініціативу, будемо Вважати безпосередньо Вас причетними до корупції та тими, хто її породжує і кому вона конче необхідна.

Заздалегідь дякуємо Вам за проявлений по нашій ініціативі патріотизм та вжитті заходи заради достойного майбутнього України.

Патріоти Українці, працівники органів   прокуратури України
https://ord-ua.com/2010/01/10/koruptsiya-v-organah-prokuraturi/?lpage=1

Добавить комментарий