“Країна у небезпеці”

0
1708

“Країна у небезпеці”. Секретна доповідна міністра фінансів на ім’я Тимошенко

Тимошенко заборонила розповсюджувати та змусила відкликати листа Пинзеника до кабінету міністрів. Тому що аналітика та графіки у ньому кажуть про одне – Україна потрапила в кризу, якої не було з далекого 1994 року.

До “Економічної правди” потрапив примірник листа на 24 сторінках. Документ, датований 6 січня, підписаний міністром фінансів Віктором Пинзеником. Це доповідна, підготовлена міністром на ім’я Юлії Тимошенко та своїх колег по уряду. Аналітика та графіки кажуть про єдине – Україна потрапила в кризу, якої не було з далекого 1994 року.

“В Україні ситуація – найгірша в світі”…

“Третина промисловості України зникла!”

“Ми увійшли у надзвичайно серйозну та глибоку кризу”…

“-14% ВВП за листопад 2008 року – ось реальна база нашого відліку, нашого стану економіки”…

“Прогноз, на якому наполягав Мінфін раніше, -5% ВВП за 2009 рік, зараз уже є занадто оптимістичним. Таких темпів досягнути неможливо”…

“Все більше життєво необхідних систем України балансують на грані можливого”…

“З чого платити пенсії, звідки візьмуться кошти на зарплати бюджетникам з місцевих бюджетів?”

“Країнам з такими проблемами дефіциту бюджету та обсягом позик грошей не позичають”…

“Без джерел фінансування залишаються: енергоносії та комунальні платежі у всіх бюджетних сферах, медикаменти, харчування, обслуговування боргу (а це зрозуміла загроза), наука та інше”…

“Це параліч інститутів влади”…

Ось лише деякі тези, розкриті у листі. Тобто, на думку Пинзеника, загроза тотального краху всієї української економіки є дуже реальною.

Але, за даними “Економічної правди”, прем’єр Юлія Тимошенко повернула міністру його доповідну і заборонила поширювати її серед членів уряду. Після цього, за інформацією джерел, головний фінансист країни зустрічався з президентом, де попередив його про свої економічні прогнози.

Згодом, попередження Пинзеника вже стають реальністю. Бюджет дійсно недоотримає гроші, і взяти їх немає де.

Тому “Економічна правда” оприлюднює кожну сторінку документу. Без перебільшення, саме він сьогодні є найбільшою таємницею уряду.

Можливо, причини, наведені у листі, є основною причиною конфліктів навколо Національного банку та газу.

За інформацією “Економічної правди”, Віктор Пинзеник входить до пакету на звільнення з уряду Юлії Тимошенко. Єдине, що стримувало прем’єра останні місяці – на Пинзеника орієнтується 10-15 депутатів БЮТ, і компенсувати ці голоси немає де.

ЧИТАТИ ДАЛI >>

Комментарий Alyaka:

Шановний, а на что расчитывает сама Тимошенко, как думаете? Она ведь не дура, и прекрасно видит эту сложнейшую ситуацию, и цифры все знает. Будет надеяться на чудо? Или снова переложит ответственность на очереного Стельмаха?
Как она сможет добиться “справедливого” курса 6-6,5, и одновременно выплачивать пенсии и зпл бюджетникам, для чего нужно включить печатный станок?
Это ж несовместимые вещи, а она делает вид, что не понимает этого.

Я думаю что она мыслит в контексте политической борьбы, а для чагеваре никогда не было помехой ни экономика ни отсутствие революционных настроений у крестьян африки, они зациклены на собственных маниях. Поэтому лично у меня сложилось такое мнение из просмотра понедельничной “свободы слова” –

1.  сменить главу нбу
2.  провести эмиссию
3.  довести до дефолта в апреле
4.  повесить всех собак на Ющенко как на человека подавшего кандидатуру .
5.  устроить шоу – борьба с потужним кризисом .

к этому моменту страна войдет в предвыборную кампанию, а там все средства хороши, кто громче кричит тот и прав.

Добавить комментарий