Не з того почали “декомунізацію”

0
72

Не з того почали “декомунізацію”. Звичайно, пам’ятник Пушкіна декомунізувати простіше, ніж реальне бидло і зрадників у воєнкоматах.

“А чому ніхто не замислюється чому всі так бояться тих повісток? В принципі по закону виглядає все досить гарно, але проблеми починаються в воєнкоматі де, по-перше, до тебе ставляться не як до громадянина, платника податків і майбутнього захисника країни і демократичних цінностей, а як до бидла: хамство, крики, маніпуляції; ВЛК — чиста формальність. По-друге — то святий рандом: можуть просто уточнити дані і відправити додому чекати дзвінка, а можуть відразу в учебку з подальшою відправкою на бойові позиції, банально без мінімального часу вирішити і передати першочергові справи. Все залежить від настрою товариша майора. Також не потрібно забувати що там всім абсолютно до лампочки твої вміння і можливість приносити користь. Якщо потрібна піхота або танкісти по плану, то товаришу майору глибоко до одного місця твоя 600-та військова спеціальність.
Взагалі робота воєнкоматів нагадує більше роботу р*снявих ДРГ: вмотивованих людей відправляють чекати дзвінка, при тому набирають і відправляють людей з вулиці або порушників громадського порядку. Мотивація, бойовий дух? Товаришу майору на те все пофіг, головне план”

Всеобщая мобилизация: в Украине могут запретить мужчинам покидать место жительства
– вот это уже реальная жесть, которую без мата комментировать невозможно. Т.е. фактические это означает следующее: “Мы будем делать что и делали до войны – потрошить ваши сбережения тарифами, распродавать землю и дерибанить бюджеты.
А вы сосите х… палец. Мы не дадим вам работу. Мы не дадим вам оружие. Право переселения, в том числе из зоны боевых действий, возложим на местных военкомов, среди которые полно пророссийских недодекоммунизированных п№дарасов.”
Грош цена этом народу, если он проглотит это от зеленых дегенератов, которые “мобилизуют народ” защищать ихние никчемные сраки и всё нажитое “непосильным трудом”, но этом не в состоянии построить даже патронного завода во время войны…
Как, сука, удобно, не?

Добавить комментарий