Гомосексуали та підвійні стандарти. Висновки бурхливої реакції на соціальний білборд

0
1124

“ЛГБТ спільнота” бачить гомофобію, а селяни побачили в білборді пропаганду гомосексуалізму і вимагають “захистити дітей” 😄

Я ж кажу – справжнє мистецтво, це коли кожен бачить у творі щось своє!

Роблячи вигляд що ми опікуємся проблемами сексульних меншин, ми вважаємо що станемо ближче до Європи. Але ми рухаємось в Європу не тим місцем – задом – наперед. Давайте розставляти пріоритети. Спочатку європейські зарплати, європейські стандарти правосуддя і правоохоронних органів. Европейський соціальний захист. А потім вже “цінності”, якщо вони нам дійсно потрібні.

Проблеми маргіналів, нетолерантних та агресивних, занадто роздуті. Одні стурбовані та ображені вважають цей плакат гомофобним. 1% інших недолугих – взагалі пропагандою гомосексуалізму. Ці групи привертають до себе увагу своєю агресією та обуренням, створюючи з цього хайп.

Інше суспільство мовчить або з цього сміється. І те, що воно ніяк себе не проявляє, не означає, що 98% можна ігнорувати. І у цих людей є набагато більші проблеми, такі як чисте довкілля, мінімальні пенсії, соціальні гарантії та інші конституційні права, які потребують захисту та реалізації. Мій плакат піднімає одну з таких проблем.

Плакат задумувався як жарт, як прикол. Так він і спрацював. Я ж бачу як він поширються соцмережами – саме в такому контексты. І якщо одна з груп не сприймає його – то це їх проблема…

“А давайте долучимо експертів, визначемо ступінь гомофобності”. Смішно це слухати.
Якщо цей метод вирішує проблему загально суспільного значення, він має право на існування

Подвійні стандарти

Коли я заявляю що я против пропаганди гомосексуалізму, то мене обрушується шквал критики. Мене називаються ретроградом, ідіотом, агентом кремля. Мета цього буллінгу – внушити мені комплекс неповноцінності, мою відсталість, несучасність. А чи не є це моєю дискримінаціє та тих хто дотримується таких самих поглядів? Чи не є це навязуванням гомофільських стандартів з ознаками гетерофобії? І, відповідно, порушенням моїх прав!

Щоб ти не робив – ти когось образиш. Але у нас є Конституція як основний документ що регулює відносини всередині нашого суспільства. Свобода світогляду, свобода віросповідання, свобода слова. Цензура в Україні заборонена!

Тому ніяки гомосексуали не можуть і не будуть нав’язувати мені що про них думати та як про них писати. Тим більше, коли питанрня стосується системних проблем загальносуспільного значення!

Хочете щоб вас перестало щось ображати? Почніть з себе і перестаньте своєю зухвалою поведінкою ображати інших. Суспільство не буде згадувати про геїв, якщо геї не будуть змушувати суспільство згадувати про них!

“Мені вони нічого не зробили”

“Мені вони нічого не зробили” – це розповсюджена фраза, яка використовується для виправдовування когось або чогось, що не наносить наявної шкоди. Але це є класичним прикладом того, як людина, виправдовує таке явище тим, що не має від нього особистої шкоди, ставлячи особісті (шкурні) інтереси вище за суспільні.

Глибинні явища, такі як знецінення морали, корупція, і навіть непокаране зло в будь-якому прояві, наносять шкоду суспільству, яке деградує і в решті решт в явній або неявні формі шкодить КОЖНОМУ члену суспільства. Але не кожен може зрозуміти довгострокові наслідки інорування СУСПІЛЬНОЇ ШКОДИ виправдовуючи це відсутністю шкоди окремій особистості, іноді до того моменту, коли реагувати вже занадто піздно.
Саме тому я стою на тому, що особистий інтерес ніколи не може бути вище за суспільний.

“Не треба узагальнуювати”

Суспільство не може бути однаково хорошим для всіх. Саме треба узагальнувати, бо суспільство і є “організована сукупність істот на певному етапі історичного розвитку, об’єднаних характерними для них відносинами.”.

Тому існують сталі і не сталі суспільства. Відрізняє їх те, що дотримання загальносуспільних характеристик призводить до їх розвитку. А ігнорування – до деградації.

 

Добавить комментарий