Яка ж стратегічна мета розпродажу української землі?

0
1291

У кожної країни є своє багатство — у когось нафта, у когось — газ, у когось — величезні площі лісів… Наше багатство — це земля. Міжнародні експерти вже порахували, що Україна за рахунок своїх земель може прогодувати мільярд двісті тисяч людей! І цілком імовірно, що ще за нашого життя земля буде чи не одним з найбільш цінних невідтворюваних ресурсів людства. Замість того, аби розпорядитись цим багатством на благо всіх українців, поспішними рішеннями про продаж сілськогосподарської землі, ми розбазаримо її, віддамо у володіння декільком десяткам родин в країні, або навіть продамо іноземним державам. І ніколи не зможемо отримати її назад! Адже приватна власність буде захищатись у міжнародних судах.

Сьогодні Україна знаходиться під впливом іноземних банкірів та політиків, які просто хочуть заробити на нашій країні. І вони пропонують той обіг, який точно суперечитиме політиці підтримки малих сільгосптоваровиробників.

Цілком імовірно, якщо наші фермери, одноосібники, всі ті хто сам працює на землі зрозуміють, що у них відбирають право розпорядження землею — розпочнуться бунти і все це може дійти до соціальної революції!

Vadym Ivchenko

Добавить комментарий