Що можна робити із паєм землі, окрім здачі в оренду? – Гаврилечко, Головін

0
1618

Роман Головін, кандидат наук з державного управління, та економічний експерт Юрій Гаврилечко в своєму інтерв’ю каналу Ukrlife.TV розповіли про становище із ринком землі в Україні та запропонували систему кооперативного володіння землею, яка, за думкою експертів, покращить ефективність та прибутковість господарювання.

“Земля не може скуповуватися юридичними особами! Це питання національної безпеки. Коли ми говоримо, що землю можна продавать, ми певною мірою втрачаємо ТЕРИТОРІЮ.

Уявіть собі, якщо земля буде належати юридичним або фізичним особам з різних країн. Тобі питання, хто на кордоні повинен захищати цю землю? Українці? Ні – на сьогоднішній день там повинні стояти саудити, китайці – ті, хто зараз через корпоративні права купили сотні тисяч гектарів землі! Там повинні стояти ті акціонери, які зайшли у великі холдинги: холдинги випускають цінні папери, які купує іноземний капітал.
Виявляться, що українці ціною свого життя буду захищати що? Іноземний капітал? А не свою землю.

Що буде представляти людина на селі, яка не має своєї землі? Ми говоримо про певну люмпенізацію. Як то каже моя мама – “лохмітники”. Ми становимось лохмітниками…

Добавить комментарий