Про “СВОБОДУ”

2
2899

Цитата из Facebook:

Andriy Denysenko – Андрыю вы же знаэтэ (спеціально для вас і мова) хто ви такий і навіщо ви у “свободі” – хочете я ПРИВСЕЛЮДНО порозказую за цй проект і вашу роль у ньому? краще мовчіть.”СВОБОДА” – у тій формі якій вона є – це як і решта партій – ЦЕ КРАНИКИ ДЛЯ ВИПУСКУ ПОЛІТИЧНОГО ПАРУ. для кожного прошарку населення є свій краник – низовий (для придурків) вітрнеко, для старших придурків-комуністів – КПУ, потім соцпартія мороза, для широких верств шизоїдів – створена ПР, для більш розумних балбесів – партія юльки-золотої ручки, і накінець-то НАША ріднесенька “СВОБОДА” -як для самих небезпечних – для національно свідомих, для українських націоналістів. І роль тягнибока,І ВАША АНДРІЮ РОЛЬ, не дати накопичитися пару до критичного стану. Ви його випускаєте на вулицях. Розпречудовими гаслами, чудовою програмою виявляєте національно налаштованих громадян і веде манівцями, оманливими шляхами. Випускаєте отой пар невдоволення кричалками типу “януковича на нари”,”славу геть”. Руйнуєте найменші прояви національної згуртованості, руйнуєте акції, вбиваєте розкол, когось, більш слабких . епрекупляєте обіцянками. Кращих, активніших, креативніших зводите в тінь, натомісць ставляться на чолі локальних організацій такі андрію як ви – тобто люди керовані ворогами, а значить і самі є воргами. Ви як воші, що вилізли погрітися піаритеся перед виборами – а в проміжках руйнуєте націоналістичний рух. ВИ Є ВОРОГИ НАЦІЇ. Я вірю що прийде непідкупний лідер нації і не буде “рисуватися” під українським домом, а поведе НАС на верховну раду.Отам вирішується і мовне питання і всі економічні і соціальні питання. Ви це добре знаєте. Ви прекрасно знаєте, що у тягнибока неодноразово була можливість силоміць зайняти оту ВР. НАС, до Києва , виїжджало близько 30-40 тисяч. Ми мали всі шанси на перемогу – але керівнички спустили – ні не ДУХ, а душок – у штаці.Отоді, андрію денисенко,мий зможемо дати вам і вашим господарям належну оціку. Подільський Андрій, навіть не знаючи ні вас особисто, ні дійсної ситуації, намагається вам сказати ту правду – якої ви боєтеся – вам є чого БОЯТИСЯ.

2 КОММЕНТАРИИ

  1. Добре критикувати “Свободу” у Фейсбуці. Що ж тому автору заважає створити дієву організацію? А він і не збирається нічого створювати. Він лежить на дивані і чекає, коли йому Тягнибок зробить національну революцію.

  2. Добре критикувати "Свободу" у Фейсбуці. Що заважає Андрію Денисенку самому створити політичну партію, альтернативну "Свободі"? Але він нічого не хоче створювати. Він хоче лежати на дивані і чекати, поки Тягнибок зі "Свободою" зроблять йому національну революцію.

Добавить комментарий