Подерев’янський про Януковича й інше «фуфло»

1
777

Не буду багато лити від себе — просто читаю і аплодую. На мій погляд, дуже влучно:

Після парламентських боїв Лесик Доній лежить в лікарні під крапельницею. У нього струс мозку. Він казав, що депутати оточили його з трьох боків і намагалися поцілити ногами в яйця. Він отримав по голові, коли намагався захистити нижню лінію. В цю ж саму мить ситий гарант незрозумілого фуфла під назвою «Українська конституція» «рассуждав» у місті Страсбурзі, що голодомор не є геноцидом. Йому аплодували ситі депутати від Кремля. Вимальовується проста схема: наші нові господарі надають Москві те, що вона забажає, а на взаєм ті беруть їх під свій захист. Від нас.

Щось не гаразд у цій країні. Коли в Конституції записано, що на нашій території не може бути іноземних військових баз, а вони є — це фуфло.

Коли Бандера і Шухевич не є героями України, а Литвин і Медведчук — герої, це — фуфло.

Коли у двадцять першому столітті в цій країні збираються ставити пам`ятник Сталіну — це дикунство і декларація відмови від незалежності. На цьому (на пам`ятнику) і буде поставлена остаточна крапка, тому що відомо, який суспільний лад панує в тих країнах, де стоять пам`ятники Сталіну та Гітлеру. Якщо ви барани — готуйтеся. Якщо ж ні — теж готуйтеся.

Оригінал — тут https://unian.net/ukr/news/news-374812.html

1 КОММЕНТАРИЙ

Comments are closed.