Справжньої реформи децентралізації в нас так і не відбулося

0
517

«Орки засвоїли низку уроків та почали цілеспрямовано нищити не лише аеродроми, а і нафтобази, склади, заводи з ремонту бронетехніки та зброї, та розташування наших підрозділів навіть за межами відомих раніше військових частин? А хто казав що вони зовсім дебільні та геть не здатні адаптуватись до реалій?

Звісно ж, вони перейшли до плану Б, як тільки зрозуміли що їм не світить захопити всю цю інфраструктуру цілою для своїх потреб. Тепер у них настанова не на трофеї, а на знекровлення нас, а для цього в першу чергу потрібно щоб ми лишились без пального для транспорту, без боєприпасів та без можливості поновлювати пошкоджену техніку.»

На цьому моменті статті я хочу зауважити, що справжньої реформи децентралізації в нас так і не відбулося. Як і в інших сферах, ми отримали симулякр.

А знаєте — чому? На те є 3 причини:

  1. Специфіка потокових систем, які використовуються в сучасному світі, штучно максимізують ефективність за рахунок диверсифікації і сталості, характерних для природних екосистем.
  2. Економіка, побудована на користь великого бізнесу і влади, а не для людей, з метою максимізації прибутку.

  3. Саме великі потокові системи зручніше експлуатувати для влади, яка створює перепони і прокладки для отримання ренти і корупційного інтересу. В децентралізованих системах це важко або неможливо!

Під ці риси підпадає абсолютно всі вади сучасних соціальних та економічних систем: від великих нафтобаз, що стали прямою мішенню (замість локальних дрібних паливних резервів) до торгівельних мереж (замість мережі продуктових складів та дрібних магазинів, що забезпечили б продовольчий резерв в умовах розриву ланцюгів постачання). Від великих міст, які використовуються ворогом для захоплення заручників і шантажу (замість децентралізованих сільських поселень, яким бомбордування майже не наносить шкоди) до енергетики (великі атомні та вугільні електростанції, замість енергетичних кооперативів).

В будівництві майбутньої країни ми повинні прагнути справжньої децентралізації та зробити висновки з помилок. Яскравий приклад — наше військо, що веде полупартизанську децентралізовану війну малими підрозділами, поступово перемагаючи централізовану російську орду.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь
Captcha verification failed!
оценка пользователя капчи не удалась. пожалуйста свяжитесь с нами!