Перефарбовані комуняки знов забороняють церкви

Нео-совок + деэлектрификация всей страны!

0
436

Хрести будуються не за державний кошт. І до сучасного економічного занепаду не мають ніякого відношення.

Релігійні громади не грабують населення. А от хто дійно грабує, впливає на занепад і його уособлює – це гральний бізнес, підпильний чи офіційний. Це ломбарди, мікрокредити (не кажучи вже про великі банки). Скільки цього з’явилось в вашому місті – порахуйте і порівняйте з новими церквами. З нового – приватизована енергетика. І звісно – місцева влада, яка грабує бюджет як скажена.

При цьому винних роблять саме з попів (ми пам’ятаємо, що релігія – це опіум для народу, а Україна – це махровий перефарбований совок – тому це і зараз працює!) Крадії голосніше за всіх кричать – ДЕРЖИ ВОРА! І як не дивно, на слабкі та недолугі уми спрацьовує (а таких більшість). Йдуть бити попів не звертаючи увагу на справжніх злочинців.

Дивлюся я на статті про те як застукали чернівецького попа з чоловіком в ліжку, і думаю, чи насправді нам всім все це потрібно?

Нам це не потрібно. Нам потрібно критичне мислення, якого геть не вистачає. І перше запитання до СБУ – хто цей “герой”, що безкарно оприлюднив матеріали кримінального провадження? Кому це вигідно?
І друге – піп вже прокоментував, що хлопця навмисно роздягли та сфотографували. І мені чомусь віриться саме в це.
І третє. Церква не провела жодного гейпараду. А за часи зеленського їх влада провела (і охороняла за державний кошт) 6 чи 7 разів. Ви вже определиться – ви гомофоби чи гомофіли. А знову якісь подвійні стандарти.

Гарний коментар: Обшуки в Чернівецько-Буковинській єпархії засвідчили лише правоту Достоєвського: немає у содомі ніякої краси. Я вже десь натякав, що вся гей-естетика придумана гомофобами. Однак не розумію, чому маленьку статеву слабину отцю Никиті ставлять на вид персонажі, що демонстративно підтримують ЛГБТ+? Раніше вони ж так само сміялися з угорського євродепутата, пійманого в голандському гей-клубі під час влаштованої ковідобісами комендантської години. Чомусь той факт, що педерасти (в поганому значенні слова) під приводом фейкової пандемії обмежують свободу пересування, ці люди натомість вважали нормальним.

Мене дивує як легко люди схиляються до узагальнення. Церква не була б живою, якби складалася виключно зі святих. Звичайно, в церкви є содоміти. В церкві повно грішних людей. Саме Христос сказав “Не праведних Я прийшов врятувати, а грішних”.

Але ці окремі люди – НЕ ВСЯ ЦЕРКВА. Є офіційна позиція. Є звичайні люді. І навіть безліч святих.

Я знаю серед україномовних багато злочинців, крадіїв, є навіть вбивці. Але не українська мова робить їх такими. І це не привід її заборонити.
Подумайте над тим, що схильність до узагальнень – не ознака великого розуму.

Більшість випадків – брехня і маніпуляції, які ви сприймаєте за доведений факт. ФАКТ – це кримінальна справа та вирок. Бо перед законом всі рівні. Немає вироку – значить брехня. І не забуваємо: ДОЗВОЛЕНО все, що не заборонено законом. В мене багато російських і радянських неполіткоректних книжок, це не порушення закону. І тим більше – не пропаганда.

А намагання притягнути за вука наявнять російської літератури – це знову ж таки СОВОК. Де саджали людей за літературу? у совку. Ось ми сюди і повернулись. Боротьба з церквами і посадки “дисидентів”.

І друге – знову ж таки подвійні стандарти. Ніхто не звертає увагу на те, що найбільші спонсори ПЦУ безкарно торгують з ОРДЛО. Де хвиля обурення?

“До речі, є і вироки.  Як на мене, доволі дивний вирок за таке, але є”

Вирок суду не вдалося подивитись – невірне посилання 🙂
І хоча я дуще радий, що такий вирок існує, попри те, що священник все вірно казав. В Україні не “війна”. Війна це визнана Верховною радою і я вважаю, що всі депутати, які відмовились визнати війно війною повинні бути засуджені, разом з гарантом конституції з “покаранням позбавленням права обіймати будь-які посади в правоохоронних органах, в органах державної влади та місцевого самоврядування строком на 13 років.”

А що ОФІЦІЙНО ВИЗНАНО? АТО (Антитерористична операція), “геноцид”, та “військова агресія”. Детальніше тут

І один неадекват взагалі нічого не підтверджує. Навіть 10.
Набагато більше шкоди роблять ті, хто підтримує ОРДЛО комерційно, включно порошенко і спонсорів ПЦУ, а також інших зрадників у вищому керівництві, в тому числі ОП. Але ми не побачимо проти них ніяких кримінальних справ, бо нам же сказали хто винний у здачі херсону та розмінування Чонгару – московські попи.

Так, цей священник – зрадник. І правильно зробили, що його засудили. Що ви хочете від мене ще почути? Більше б таких вироків, не тільки відносно священників, а тих, хто впроваджував російську політику на вищому рівні. Але їх не засуджують, а відпускають, у Відень, Лондон чи Москву.

Але цей священник – НЕ ВСЯ ЦЕРКВА. Не можна боротися з церквами – це махровий совок і дикунство. Ось який зміст мого допису. Ніхто у світі не бореться з церквами, крім фанатиків-фундаменталістів Ближнього сходу.

Навіть в мусульманській державі Турції існує християнська церква. І сам Константинопольскій патріархат непогано себе почуває на території “держави-агресора!”

Але непогано було б все ж таки подивитися вирок, який чомусь сором’язливо зник…

“піп УПЦ МП не відспівує”, мається на увазі, загиблих українських воїнів

Ну вам яке до цього діло??? Ви хочете щоб вас відспівували в УПЦ МП?
Скільки можна мусолити це відспівування? Церква – не державна і не патріотична організація. Вона не має канонічного права відспівувати деякі категорії – самогубців, нехрещених, іновірців тощо. Для цього є пряма заборона. Відмовляють у відспівуванні? Несіть в іншу церкву! Поряд десятки церков. Якщо людина не ходила в церкву, не була членом церковної громади – то вона напевно не хотіла, щоб її взагалі відспівували. І тим більше – в якійсь конкретній.

Всі ці аргументи висмоктані з пальзя. І такі випадки поодинокі, але роздуті жовтою пресою до вселенського масштабу.

Я не можу уявити, якщо мені треба поховати загиблого родича і мені відмовляють – що я влаштовую з цього скандал, починаю верещати і публікувати обурені дописи у фейсбук. Це якийсь взагалі ідіотизм.

Знаєте, як домовляються про відспівування? Ні, не заносять в церкву тіло, і стикаються з закритими дверима. Зазделегіть спілкуються зі священником, обговорюють всі деталі. І він може відмовити з різних причин – недобре себе почуває, немає часу, будь-що. Він з’ясовує всі обставини про людину ПЕРЕД відспівуванням та похованням.

Відспівують зазвичай вдома, а не в храмі. (окрім особливо поважних випадків). Ви точно так не знаєте нічого про ци випадки, а тільки те, що накинула на вентилятор жовта преса.

Якщо мені відмовлять, я просто йду в інший храм. Мені відмовляли неодноразово, в освяченні будинку та інших випадках…

Добавить комментарий