Переклали та озвучили назвичайно важливий документальний фільм ПРО ЗЕМЛЮ “Kiss the Ground”, 2020.

Проблема знищення плодородних земель постає сьогодні як ніколи гостро. Промислове сільське агрогосподарство руйнує природні екосистеми, посилює кліматичну кризу, знищує запаси питної води, збільшує нерівність, безробіття та соціальні проблеми. Але в той час як ми “відкриваємо ринок землі” слідуючи найгіршим ліберальним догмам, увесь світ знаходиться в пошуку вирішення всіх цих проблем, в центрі яких ЗЕМЛЯ.

Група активістів, вчених, фермерів і політиків об’єдналася в глобальний рух «Regenerative Agriculture», яке могло б збалансувати клімат, поповнити наші запаси питної води і нагодувати світ.

У фільмі розповідається про негативні наслідки зміни клімату на Землі і про дбайливе сільське господарство, яке допоможе відновити ресурси планети.

Земля за свою історію пережила 5 масових вимирань живих істот і знаходиться на порозі чергового, яке безпосередньо пов’язане з діяльністю людини. Незважаючи на посилення парникового ефекту, який загрожує руйнівними природними аномаліями і таненням льодовиків, основною загрозою для людства є ерозія грунту, яка стрімко погіршується після винаходу людиною плуга і розвитку промислового сільського господарства. Актор і еко-активіст Вуді Харрельсон і агроном Рей Арчулета розповідають про те, як можна запобігти катастрофи, що насувається.

“Поцілуй землю” – це повнометражний документальний фільм, розказаний Вуді Гаррельсоном, який проливає світло на «новий, старий підхід» до землеробства, який називається «відновлювальне сільське господарство», який має потенціал збалансувати наш клімат, створити величезні запаси води та нагодувати світ.

Сайт проекту: kisstheground.com

За переклад та якісну українську озвучку щира подяка Volodimir Mikhalevich! Є українська та оригінальна англійська доріжка.

Подивитись можна на Youtube:

В якості завантажити через торрент:

magnet:?xt=urn:btih:828e5f0356e706d9a115e9459f1499566de80937&dn=Kiss%20the%20Ground

Добавить комментарий