Що ховається за “ненавистю до совка” в тих, хто при ньому не жив

0
734

Ви з Вашою розумною головою чітко відділяєте себе від народу, якому раніше номінально належали чорноземи, руд та індустрія, але фактично це загарбали інші розумні люди. Це було зроблено на підставі тотального зомбування суспільства жахами совка, від яких треба рятуватися будь-якою приватизацією спільного добра, бо воно “совкове”, і тільки приватники спроможні дати йому раду. В результаті 300 родин володіють 90% всіх недержавних активів, а на 99.99% решти населення припадає лише 10% активів.

Половина цього населення економічно живе гірше, ніж за пізнього “совка”, а 5 мільйонів з решти заробляє за кордоном. Багато з Ваших однокурсників працюють клерками в офісах олігархічних компаній або в НУО професійних грантоотримувачів, яких зневажливо називають грантожерами або соросятами – через те, що підсумково вони допомагають подальшій лібералізації держави і все більшому полегшенню розграбування країни олігархами та міжнародними корпораціями.

Презирство до лузерів, лохів, до виборців, що голосували за Зеленського, ненависть до “совка” притаманні нинішнім “успішним”. Але чи відчуваєте Ви хоч якісь зобов’язання та хоч якусь відповідальність перед народом України?

Sergij Fedorynchyk

Добавить комментарий