Цифрування моцно увірвалося у всі сфери і багато чого, дякуючи цьому, ми вже робимо зі смартфону, не виходячи з дому. Не у всіх сферах це працює як треба, десь процеси взагалі погіршились, але це питання часу, щоб все налагодити.

Єдина важлива сфера, яка не зазнала змін – ЦЕ ЖАХЛИВА, ЗАСТАРІЛА, ПОТВОРНА, НЕЕФЕКТИВНА система виборів, за технологіями 100-річної давнини! І це навіть не обговорюється!

В умовах інтернет, смартфонів та криптошифрування та ЕПІДЕМІЇ ми залучаємо сотні тисяч людей, створюємо багаторівневі комісії, спостерігачів, друкуємо бюлетені і рахуємо результати тижнями!

Той суми, яку “благодійники” виділяють на безглузде опитування, декілька разів вистачило б на розробку нової системи голосування. Але ж – ні!
Тому сьогодні багато людей просто не прийдуть голосувати – через незручність, небезпечність процесу і головне – відвертого небажання змінювати ганебну системи, яку кожна наступна влада планує застосовувати на свою користь.

1 КОММЕНТАРИЙ

  1. Цифрова система голосування на виборах – це чудово! Підтасувати вибори якомусь місцевому князьку чи якійсь партії неможливо. Але і неможливо проконтролювати чесність виборів.
    Уявіть собі, що розробник для замовника, тобто для поточної влади, передбачить “чорний вхід” в програму, який дасть можливість змінити результати голосування з вигодою для влади. Перевірити, довести вже щось буде неможливо. Є думка що саме це і сталося в США, і Трамп вже нічого не зможе довести.

Добавить комментарий