Питання: За яких умов парафії МП можуть втратити своє майно?

0
472

Ніякі парафії своє майно не втратять. Так званий «собор» не відміняв ані Конституцію, ані закони України.

Стаття 41 Конституції України зазначає: «Кожен має право володіті, користуватись и розпоряджатіся своєю власністю, результатами своєї інтелектуальної, Творчої ДІЯЛЬНОСТІ. Право пріватної власності за набувається в порядку, визначених законом. Ніхто НЕ может буті протиправного позбавленій права власності. Право пріватної власності за є непорушний.

Відповідно до ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про свободу Совісті та Релігійні організації», Стаття 13. Релігійна організація — юридична особа.

Стаття 18. Власність релігійніх ОРГАНІЗАЦІЙ

Релігійні организации володіють, корістуються и розпоряджаються майном, Пожалуйста Належить Їм на праві власності за.

У власності за релігійніх ОРГАНІЗАЦІЙ могут буті Будівлі, предмети культу, об’єкти виробничого, СОЦІАЛЬНОГО и добродійного призначення, транспорт, кошти та інше майно, необхідне для забезпечення їх ДІЯЛЬНОСТІ.

Релігійні организации ма ють право власності за на майно, придбання або створене ними за рахунок Власний коштів, пожертвуване Громадянам, організаціямі або передані державою, а такоже придбання на других підставах, передбачення законом.

У власності за релігійніх ОРГАНІЗАЦІЙ может буті такоже майно, что находится за межами України.

Право власності за релігійніх ОРГАНІЗАЦІЙ охороняється законом.

Добавить комментарий