Від чого помирають в США. Цікава статистика

0
1789

У мережі набирає популярність цікава статистика про причини смертності в США. Опублікована вона на Facebook-акаунті Revealing Feminism (Викриваючи фемінізм), що особливо актуально, зважаючи на те, що до різноманітних антизбройових груп в США переважно входять жінки.

Інформація базується на багатьох авторитетних та офіційних джерелах, серед яких є й Центр контролю і профілактики захворювань (CDC). Цифри – приблизні, але пропорції – точні.

Отже, головною причиною смертності у США за першу половину 2016 року є… аборт. Так, населення США не дорахувалася понад півмільйона нових громадян. Що тут скажеш, «її тіло – її вибір».

Далі йдуть причини смертності, що пов’язані з нездоровим способом життя – серцево-судинні захворювання, куріння, ожиріння. Так, «гарної людини має бути багато», але ж не в буквальному сенсі цього слова.

Шоста сходинка антирейтингу – лікарська помилка. Але чомусь ми не бачимо жодних кампаній за посилення покарання за погану освіту або щось на кшталт цього.

Смертність від вогнепальної зброї знаходиться аж на 21-му місці. Але з незрозумілих причин, вже багато років політики та різні групами саме зброю називають головною причиною всіх нещасть.

Річ у тім, що тема зброї – зручний аргумент у політичній боротьбі, якщо його використовувати правильно. Адже ухвалити і підписати новий закон, що обмежуватиме доступ законослухняним громадянам до зброї набагато легше, ніж, наприклад, підвищити рівень освіти в країні.

оружие США смертность

Добавить комментарий