Легалізація гомосексуальних відносин утискає права гетеросексуалів

0
405

[mks_pullquote align=»left» width=»300″ size=»24″ bg_color=»#000000″ txt_color=»#ffffff»]«Чому коли мужчина каже, що він Наполеон — його садять в психушку, а якщо каже, що він жінка — йому надають права?»[/mks_pullquote]

Днями ФБ знову замайорів кольорами веселки. Масову акцію аплодисментів представникам гомосексуальних відносин мабуть спровокували новини про те, що у всіх штатах США легалізовано «шлюби» одностатевих пар. Коли запитую про причини аплодисментів мені в основному відповідають, що аплодують не самим одностатевим парам чи їх секс уподобанням як таким, а аплодують тому, що вони відстояли свої права.

Ото ж ключове слово, яке активізує суспільство ПРАВА, точніше їх відстоювання, дотримання чи збереження. Однак відстоювати права можна лише у випадку, коли їх утискають. Яким чином утискаються права представників одностатевих відносин у сучасному українському суспільстві, чи в країнах США, ЄС та у інших країнах? Їх переслідують, фізично знищуть, садять у тюрми, катують, примушують одружуватись із особами протилежної статі чи забороняють вести той спосіб життя, який вони ведуть? – НІ. Ото ж, люди, які аплодують сьогодні представникам гомосексуальних відносин ЛИЦЕМІРЯТЬ, говорячи, що аплодують відстоянню їх прав. Мова не йде про відстояння прав, мова йде про ЛЕГАЛІЗАЦІЮ на законодавчому рівні, а іншими словами про ЗРІВНЯННЯ ГОМОСЕКСУАЛЬНИХ відносин із ГЕТЕРОСЕКСУАЛЬНИМИ та визнання їх рівноцінними, рівнозначними та рівноправними!

А чи задумувались ті, хто «ЗА», чи ті, кому «ВСЕ РІВНО» що означає це слово, ЛЕГАЛІЗАЦІЯ? Воно означає, що внесення формули рівноцінності та рівності гомо шлюбів із гетеро відбудеться на всіх державно-суспільних рівнях, починаючи від законодавчої бази і закінчуючи загально-освітньою програмою, яку викладатимуть дітям у всіх навчальних закладах…

Однак розберемось чи дійсно ця формула рівноцінності та рівності є правдива і відповідає дійсності? (Свідомо упускаю апеляцію до моральності чи релігії, оскільки мова про неї у випадку легалізації вже не йде та для прихильників одностатевих відносин вона не є аргументом, а для релігійних людей спотикання в цьому питанні не виникає). Людина народжується гетеросексуальною, оскільки від народження має визначену стать чоловічу або жіночу та з фізичними можливостями розмножуватися виключно гетеросексуальним способом.

Сама людська природа не дає фізичної можливості представникам гомосексуальних відносин мати потомство від свого партнера. Такого виду як «гомо» в людській природі не існує, а представники гомо сексуальності приречені на фізичне вимирання. Гетеросексуальні пари ж мають можливість розмножуватись, давати продовження свого роду, а отже давати можливість розвитку і життя людству як такому взагалі. Ото ж доктрина рівноцінності та рівності гомо та гетеро шлюбів не спрацьовує вже навіть на фізичному рівні. Проголосивши рівність гомо та гетеро шлюбів на законодавчому рівні та вмонтувавши її в освітню програму держава продукуватиме БРЕХНЮ, якої навчатимуть дітей гетеросексуалів, приносячи цим шкоду їх здоровому психічному формуванню та духовному розвитку, унеможливлюючи їх здорове формування особистості та здорове світосприйняття. Адже людська свідомість та особистість формується виключно у процесі життя, залежить від середовища та отриманої інформації про навколишній світ, явища, відносини, стосунки і т.п.

Отримання викривленої (недостовірної) інформації про такий важливий аспект людського життя як сексуальні відносини спровокує нездорове неадекватне формування нових поколінь. Ще більше посилюватиме негативний вплив на розвиток людства те, що із легалізацією гомо шлюбів їх представники претендують та отримують право на УСИНОВЛЕННЯ ТА ВИХОВАННЯ ГЕТЕРОСЕКСУАЛЬНИХ ДІТЕЙ народжених від ЧОЛОВІКА ТА ЖІНКИ (дітей, зачатих єдино можливим ГЕТЕРОСЕКСУАЛЬНИМ шляхом та з закладеними такими ж психофізичними данними) задуманим самою природою. Вважаю, що саме цей момент є найнеприйнятніший та несе в собі ПОРУШЕННЯ ПРАВ ДІТЕЙ на повноцінне здорове виховання. Адже дитяча психіка є не стійка, сильно залежна від навколишнього середовища та обставин і формується в основному на базі сім’ї та поведінки батьків (особливо на ранніх етапах)…

Яким чином права дітей на здорове виховання (сексуальне в тому числі) будуть збережені чи дотриманні у випадку, коли дитина виховуватиметься у гомосексуальній сім’ї, де будуть два тата чи дві мами, та не буде у дитини іншої гетеросексуальної пари для прикладу наслідування їх поведінки?

Згідно принципу 2. «Декларації прав дитини» проголошеної Генеральною Асамблеєю ООН 20 листопада 1959 року — Дитині законом або іншими засобами повинен бути забезпечений спеціальний захист і надані можливості та сприятливі умови, які дозволили б їй розвиватися фізично, розумово, морально, духовно та у соціальному відношенні здоровим і нормальним шляхом і в умовах свободи та гідності. При виданні з цією метою законів головним міркуванням має бути найкраще забезпечення інтересів дитини (!!!).

Отже легалізація одностатевих шлюбів порушує права дітей (які від народження є ГЕТЕРОСЕКСУАЛЬНИМИ, оскільки народжуються із психофізичними перспективами та властивостами розмножуватися лише ГЕТЕРОСЕКСУАЛЬНИМ способом ), відбирає у них можливість розвиватися морально, духовно та рости у морально здоровому суспільстві, оскільки унеможливлює отримання правдивої інформації щодо реального стану гетеро та гомо сексуальних відносин, викривлює саме поняття шлюбу та сім’ї. Надання права одностатевим парам на усиновлення та виховання дітей тим більше порушує права цих дітей в тих самих аспектах. У загально-суспільному масштабі певної держави чи взагалі світової спільноти легалізація прав представників гомосексуальних відносин утискає права представників гетеросексуальних відносин та їх дітей та унеможливлює їх життя і розвиток у моральному, духовному, здоровому суспільстві.

У правових державах права однієї людини чи однієї групи людей закінчуються там, де починаються права іншої.
Куди приведе людство дорога під назвою «гомо»? Хто вміє мислити, висновки робіть самі.

Тож КОЖНА ДЕРЖАВА, яка ЛЕГАЛІЗОВУЄ одностатеві стосунки ПЕРЕСТАЄ бути ПРАВОВОЮ, оскільки ПОРУШУЄ норми «Декларації прав дитини», утискає права дітей та всіх інших людей, які позиціонують себе як гетеросексуали, на законодавчому державному рівні закріплюючи утиски прав гетеросексуалів як норму. Відповідно кожна особа, яка відстоює легалізацію одностатевих «шлюбів» відстоєю не захист прав певної групи людей, котрі позиціонують себе як гомо, а відстоює утиски прав людей, котрі позиціонують себе як гетеро.

(Аргументацію використала лише правову, з використанням звичайної логіки та здорового глузду, свідомо уникнувши моральних та релігійних аргументів, оскільки пост розрахований на нерелігійний контингент, який переважно і є прихильником легалізації одностатевих шлюбів).

Наталя Виксюк

ВПЕРШЕ ОПУБЛІКОВАНІ ШОКУЮЧІ НАУКОВІ ФАКТИ ПРО «СІМ`Ї» ГОМОСЕКСУАЛІСТІВ

Добавить комментарий