Выборов еще нет, а фальсификации уже начались

1
642

У зв’язку з тим, що на 21 мажоритарному виборчому окрузі Дніпропетровської міськради депутат, який був обраний у 2010 році — Яків Безбах — був обраний 29 жовтня 2012 року народним депутатом України, в окрузі оголошені довибори.

5 лютого за планом мало відбутися засідання міської виборчої комісії щодо реєстрації кандидатів у депутати міськради по цьому окрузі. Як повідомляє репортер ІА РІЦ, який  прибув до зазначеного часу — о 15:00 — на засідання територіальної комісії, йому ввічливо, але наполегливо пояснили, що тут робити «нічого» — йде реєстрація заяв, і жодного рішення ніхто приймати не збирається.

«Рішення комісії буде прийнято «пізніше», а 6 лютого або вранці 7 лютого воно буде опубліковане на офіційному сайті міськради», — запевнила репортера голова комісії Валентина Панкулич.

Але, як виявилося, засідання комісії 5 лютого все ж таки відбулося. І на ньому було прийнято рішення, згідно з яким кандидатами в депутати міськради на довиборах по 21 виборчому округу міста Дніпропетровська зареєстровані представники від Партії регіонів, Народної партії, Соціалістичної партії та партії «Україна майбутнього».

Водночас було відмовлено в реєстрації на підставі ст. 38 «Умови реєстрації кандидатів у депутати в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі» закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів»:

Дмитро Хозін— Власову Г.А., партія «Громадянська позиція»;
— Лупандіну О.А., партія «Громадька сила»;
— Хозіну Д.С., Партія зелених України

Як зазначають юристи, Закон передбачає в ст. 44 п. 2 наступне: «рішення про відмову в реєстрації кандидата повинне містити  вичерпні підстави відмови». Втім, присутнім на засіданні кандидатам комісія не дала жодних пояснень, а послала… уважно читати зазначений вище закон.

Ось таким чином «відкрита» дніпропетровська міська влада «фільтрує» кандидатів на угодних і неугодних.

До речі, на офіційному сайті Дніпропетровської міськради публікації цього рішення відшукати так і не вдалося. Але почекаємо до ранку 7 лютого, може з’явиться все ж …

Дніпроград

1 КОММЕНТАРИЙ

Добавить комментарий