Виснажена Земля (2013, відео)

0
820

Зустрічаємо — свіжий реліз канадського фільму про сланцевий газ в Америці та Канаді. Дуже цікава документальна стрічка — геть спростовує міфи про «сланцеве щастя» США.

Завантажити можна на ex.ua

Одногодинний документальний фільм «Виснажена Земля» знятий кінокомпанією Zoot Pictures Inc. спільно з Канадською телерадіокомпанією (Canadian Broadcasting Corporation).

Гідравлічне руйнування порід (ГРП) є новою технологією, яка відкрила величезні ресурси природного газу, замкнутого у глибинних гірських породах. Дехто розглядає таку технологію видобутку сланцевого газу як категоричну відповідь на енергетичну кризу і шанс до енергетичної незалежності. Але ГРП стало неймовірно спірним питанням, що вносить конфлікти не лише у громади інакодумців, а й навіть у сім’ї. Негативна реакція є безпрецедентною у державах та окремих містах, що висувають заборони проти ГРП.

Чи насправді ГРП таке погане? Чи, можливо, це дійсно несподіваний подарунок енергії, додаткові робочі місця і економічний прорив? Документальний фільм «Виснажена Земля» навідалась скрізь, від північних родовищ газу і злісних політичних баталій, прямо до гарячих точок видобутку сланцевого газу, спостерігаючи за людьми, які отримують з цього процесу користь, і тими, хто зазнав негативних наслідків. Нові наукові дані тільки зараз роз’яснюють складне питання і розкривають реальні приводи для занепокоєння станом здоров’я населення та навколишнього середовища в масштабах, небачених раніше.

«Виснажена Земля» — це одногодинний документальний фільм, який не звертає уваги на риторичні та емоційні аргументи, він шукає реальні факти, пов’язані з ГРП, його можливостями та руйнівним потенціалом для здоров’я і навколишнього середовища, що може вплинути на всіх нас.

Тривалість: 00:45:00

Для прихильників сланцевого газу — БОНУС — квест «Знайди руку Газпрома»!

Добавить комментарий