Канадский фермер против ГМО

0
551

За словами пана Персі, ГМ-рослини вперше з’явилися в Канаді в 1996 р. У 1997 р. було дозволено використовувати 4 ГМ-культури: бавовник, кукурудзу, ріпак та сою. Компанії витрачали великі суми грошей для просування в країні ГМО. У пресі була розгорнута навіть не реклама, а пропаганда трансгенів. Тоді фермерів запевнили, що, використовуючи таке насіння, вони отримуватимуть більший врожай за значно меншої кількості необхідних хімікатів. Але в результаті все вийшло навпаки – використання хімікатів зросло щонайменше в 15 разів.

За словами Персі Шмайзера, сьогодні науковці не знають, до чого може призвести нинішня ситуація з ГМО. Певно, саме тому багато канадців проти трансгенів. Кілька великих компаній мали намір впровадити 4 нові ГМ-культури: пшеницю, рис, люцерну та льон. Проте уряд Канади не дозволив цього – тож Персі Шмайзер упевнений, що в суспільстві все ж з’являється розуміння небезпеки, яку несуть у собі ГМ-культури.

Канадський фермер вважає – ніхто не має права патентувати найвищі форми життя.

Перебуваючи в Києві, Персі Шмайзер наголосив: «Варто лише запустити в живу природу нову форму життя – і її вже не зупинити!»

https://www.organic.ua/

Добавить комментарий