Що важливіше за життя?

0
1465

Вибух у залі гральних автоматів у Дніпропетровську забрав життя 9 людей. Після чого Верховна Рада прийняла закон, яким заборонила гральний бізнес в Україні. Весь. Адже людські життя дорожчі за гроші.

Щороку на українських шахтах гинуть сотні гірників. Як повідомляє BBC Україна, незалежна профспілка гірників підрахувала, що кожен мільйон тонн видобутого вугілля коштує Україні два шахтарські життя. Проте, зовсім нещодавно Юлія Тимошенко заявила, що шахти закриватися не будуть. Виходить, життя шахтарів не такі важливі для країни? До загибелі цих людей вже звикли?

Українські шахти – це дотаційні підприємства. На їх утримання щороку виділяються кошти з державного бюджету. Плюс виділення коштів на ліквідацію наслідків аварій. Так, на ліквідацію аварії на шахті ім. Кірова уряд виділить 8752 млн. грн. 2 млн. грн. з виділених коштів призначено на лікування потерпілих і виплату матеріальної допомоги сім’ям загиблих в результаті аварії на шахті ім. Кірова.

То чи не є доцільним ці кошти вкласти в побудову нових підприємств, які б давали прибуток державі? Створити нові, безпечні робочі місця, перекваліфікувати гірників. Хіба родинам людей, які втрачають близьких під час аварій, грошова компенсація замінить життя близької людини?

Свого часу залізна леді Маргарет Тетчер, не дивлячись на протести з боку громадськості, закрила неприбуткові шахти. Наразі в цій галузі в Англії працюють близько 7 тис. осіб,в той час як в 1985- 220 тис.

Україна робити цього не поспішає. Щодня ризикуючи людським життям. Мабуть є щось важливіше за нього. А от що більш важливе за людське життя – знає тільки влада.

Источник: Хайвей

Добавить комментарий