Мені цікаво, а як зараз йде розпродаж землі і надр в донецькій області біля Вугледару?

Кадастрова карта зараз недоступна, але і так зрозуміло, що там є багато хороших сільськогосподарських земель. Більшість з них — у приватній власності, але думаю що багато залишилось і державної, яку можна швиденько розпродати…

Коли «зеленські» верещать що треба захищати «нашу землю», треба розуміти, що мова йде про конкретних осіб, які володіють земельними ділянками — умовних Петренків, Левченків, Поліщуків, Поповичей. А також про якісь підприємства, які належать українським агробаронам, американським, арабським, або китайським фондам.

Якби гасла звучали трохи по іншому, все виглядало б зрозуміліше та дещо інакше:

— Захистимо землю Агрохолдингу «Кернел» Андрія Веревського (604,5 тис. га), Агрохолдингу UkrLandFarming Олега Бахматюка ( а з ними землі Кузьменко, Кучеренко, Білоуса та інших!

— Захистимо землю приватних пайщиків-власників землі Степаненко, Тимченко, Сорокіна та інших, яка орендована компанієй «Миронівський Хлібопродукт» Юрія Косюка (370 тис. га) та «Агропросперіс» (New Century Holding), бенефіціарами якого є Джордж Рор і Моріс Табасинік (430 тисяч га)!!!

— Не дамо російському окупанту захопити землі Saudi Agricultural and Livestock Investment Co. (SALIC) державного інвестиційного фонду Саудівської Аравії та членів королівської родини країни (165 тис. га)!

— Всі — на захист земель американської приватної інвестиційної компанії NCH Capital (450 тис. га), саудівського конгломерату Continental Farmers Group (195 000 га) та французької компанії AgroGeneration (120 000 га)!

— Звільнемо металургійні підприємства та шахти «Систем Кэпитал Менеджмент» Ріната Ахметова до кордонів 91-го року!

В СРСР гасла «на захист Батьківщини та рідної землі» мали набагато більше сенсу. Земля належала колгоспам і радгоспам, надра — підприємствам, прибуток від яких потрапляв до бюджету і соціалізувався у вигляді суспільних благ серед усіх громадян! Сьогодні він приватизується на закордонні рахунки, у вигляді яхт та палаців для окремих осіб. А що отримує умовний Степан з Тернополя або Вася з Закарпаття, окрім підвищення податків та рахунків за комуналку? За що, власне, він мусить воювати у Вугледарі та Покровську?

Ви хочете налякати нас тим, що прийде бурят та згвалтує наші родини? Ні, цього не станеться. Якщо прийде бурят — то Вася зі Степанов втечуть до Польщі та Чехії. Ну а якщо бурят полізе до чехів, то Вася зі Степаном вступлять до збройних сил і будуть воювати. Чому? Тому що ТАМ Є ЩО ЗАХИЩАТИ. Там держава опікується громадянами і там є суспільні блага, справедливість та захист, за які ВАРТО ВОЮВАТИ. Ніякі розмови про сакральність мови і землі (яку патріотична влада шалено розпродає під час запеклих боїв) не спрацюють. Що Василю з Закарпаття чи Миколі з Дніпропетровщини втрачати, окрім халупи, 6 соток, жалюгідної зарплати та захмарних платіжок?
Кожен сьогодні ставить перед собою ці запитання

За що воювати?
Що я втрачаю?
Що отримаю?
Та чим прийдеться ризикувати?

Якщо вибір між життям і жебрацьким майбутнім (для нас або наших дітей), то, думаю вибір очевидний.

«Нашого» тут вже нема майже нічого. І держава не дає ніяких сподівань.

А конкретну «землю» повинен захищати її власник — той, хто їй володіє та користується. «Ефективний приватний власник» має бути ефективним у всьому. Так нам розповідали?
Він мусить мобілізувати людей, купити зброю, ППО, техніку, сплатити зарплату і захистити власніть від окупанта! Так було з давніх давен.

Якщо ти не можешь захистити свою землю, свою власність — то не маєш і право їй володіти!
А всі розповіді про «ефективних приватних власників» — це міф.

Ну і в чому я не правий?


Той азербайджанский власник, який купив тітановий комбінат за 4 млрд гривень, думаю, знайде ще як мінімум стільки ж, що його захищати. Чому це мусти робити Микола з Полтавщини?

Кабінет Міністрів погодив продаж 100% акцій АТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» групі компаній NEQSOL Holding, яка є власником оператора мобільного зв’язку компанія «Vodafone Україна» (ПрАТ «ВФ Україна», Київ), за 3,938 млрд гривень.

Олег Клименко:

Вже всі важливі реєстри створені: це Земельний кадастр, Реєстр нерухомості реєстр юридичних осіб, де зазначені власники підприємств. Крім того, ще є власники депозитів в українських банках. Коли мова про справедливість, то варто нагадати про біблійну мудрість «Від усякого, кому дано багато, багато й вимагається, і кому багато довірено, з того більше й спитають» (Лк. 12:д48).

Що захищає військовий? Власне життя, життя рідних, життя співгромадян, власне майно, державне майно і майно інших громадян, в тому і приватні землі, нерухомість, бізнес.

Тому не в Резерві+ треба шукати мобілізаційний людський ресурс, а в реєстрах землі, нерухомості і юридичних осіб. І за депозитними вкладами в українських банках. Формуємо першу лінію оборони чи наступу з ТОП 500000 латифундистів, потім ТОП 500000 власників нерухомості , власників юр осіб і депозитних рахунків. Не відповідаєш за статтю, віком чи здоровʼям , то найми за домовленістю серед простих людей того, хто за тебе буде твоє майно і життя захищати. Хтось погодиться за 100000, хтось за 1 млн, а хтось на йух пошле за всі гроші світу. Покалічився твій захисник — виплачуй пенсію і шукай нового захисника, бо твоє майно і життя нікуди не поділося. Закінчилися охочі украінці, то наймай африканців чи американців.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь
Captcha verification failed!
оценка пользователя капчи не удалась. пожалуйста свяжитесь с нами!