В Україні спромоглися бюрократизувати навіть поліцію

0
862

Цікаві відповіді дає наша поліція на електронні повідомлення про злочин. В своєму зверненні я сказав, що вулицями Піщанки ходить злочинець та розстрілює фонарі освітлення та собак з вогнепальної зброї, ДОДАВШИ при цьому відео з камер відеоспостереження.

Я розумію, звичайно, що правила є правила: якщо не можеш підписати електронним підписом, треба написати заяву від руки, відсканувати, підписати з зазначенням дати (! при тому що в електронному звернення дата вказується автоматично) та додати скан-копію паспорту.
Але попри всі “важливі” деталі оформлення звернень, злочинець зі зброєю на вулицях населеного пункту мав би зацікавити правоохоронні органи!
В “ганебному совку” тут вже була б вся “кавалерія”. В “цивілізованих країнах” з ринком землі, навіть не відскануй я розбірливо і чітко написане від руки звернення, підписане заявником із зазначенням дати”, поліція в будь якому випадку приїхала б перевірити або хоча б зв’язалась по телефону… А тут: Заява “ЗАКРИТА”. Спробуй ще раз!

“Ринок землі як в цивілізованих країнах” нам можна. А нормальну поліцію – ніт!
В нашій країні спромоглися бюрократизувати навіть таку важливу сферу, як БЕЗПЕКА ГРОМАДЯН.

Гениально:

“Местный бюрократ вынужден противостоять и наднациональным силам, чьи цели в большинстве случаев прямо противоположны национальным интересам. Обычные люди, приученные осуждать коррупцию без какого-либо собственного анализа, часто не способны осознать, как они на самом деле должны быть благодарны некоторым коррупционерам. Они не понимают, сколь разрушительными для национальной экономики могут быть внешние инвестиции, если только местные бюрократы не успеют их вовремя украсть…”
“Коррупция как протест” by Konstantin Rovinskiy

Добавить комментарий