Киевский патриархат — псевдорелигиозная политическая организация

0
2698

Псевдорелигиозная политическая организация, построившая свою деятельность на ненависти, лжи и религиозной нетерпимости. Отличившаяся многочисленными нарушениями законов, Конституции, ущемлением прав и свобод верующих других конфессий, а также рейдерскими захватами чужого имущества. Ряженые псевдопатриоты.

Нехай кожен йде до Бога як хоче, але заклики до агресії, насильства, порушення прав власності, прав на віросповідання та інших прав людини, які лунають з боку представників Київського патріархата, неприпустими!

Мої дії та аргументація побудовані на засадах рівності усіх перед законом та конституцією. А згідно цього,

Юридична відповідальність особи має індивідуальний характер. (ст. 61)
Ніхто не може бути протиправно позбавлений права власності. Право приватної власності є непорушним.
Примусове відчуження об’єктів права приватної власності може бути застосоване лише як виняток з мотивів суспільної необхідності, на підставі і в порядку, встановлених законом, та за умови попереднього і повного відшкодування їх вартості. Примусове відчуження таких об’єктів з наступним повним відшкодуванням їх вартості допускається лише в умовах воєнного чи надзвичайного стану.

Конфіскація майна може бути застосована виключно за рішенням суду у випадках, обсязі та порядку, встановлених законом.(ст. 41)

…Свобода віросповідання гарантована конституцією!
Права на свободу світогляду і віросповідання визначається безпосередньо у ст. 35 Конституції України. Це право включає свободу сповідувати будь-яку релігію або не сповідувати ніякої, безперешкодно відправляти одноосібно чи колективно релігійні культи і ритуальні обряди, вести релігійну діяльність..

І на відміну від «когось там не того благословляти», порушення цього права має конкретну відповідальність за статтею у кримінальному кодексі!

Згідно зі статею 161 Кримінального кодексу України, «умисні дії, спрямовані на розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності, або образа почуттів громадян у зв’язку з їхніми релігійними переконаннями, а також пряме чи непряме обмеження прав або встановлення прямих чи непрямих привілеїв громадян за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками»

— караються штрафом від двохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до п’яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Ті самі дії, поєднані з насильством, обманом чи погрозами, а також вчинені службовою особою, —

— караються штрафом від п’ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк від двох до п’яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого».

…Ніхто не може бути позбавлений громадянства!
У статті 25 Конституції України зазначено: “Громадянин України не може бути позбавлений громадянства і права змінити громадянство. Громадянин України не може бути вигнаний за межi України або виданий iншiй державi. Україна гарантує піклування та захист своїм громадянам.

Наступного разу, коли будете розповсюджувати заклики захоплювати храми та проводити примусову депортацію «московський попів» — перечитайте ці положення, обо’язкові для виконання УСІМ, якщо ми будуємо правову державу, а не Сомалі в центрі Європи.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь
Captcha verification failed!
оценка пользователя капчи не удалась. пожалуйста свяжитесь с нами!