Все про торговлю первоцветами

0
1971

Що робити, коли бачиш торгівлю первоцвітами?

Етап І. Просто поінформуй поліцію. Важливо показати, що нас хвилює торгівля первоцвітами і ми негативно ставимося до цього! І чим більше нас буде — тим більша ймовірність, що держава почне серйозно ставитися до захисту Червонокнижних рослин. Для цього:
1. Подзвони до поліції, набравши 102.
2. Заяви про правопорушення згідно ст. 88-1 Адміністративного Кодексу України — торгівля рослинами, занесеними до Червоної книги України.
3. Точно назви локацію порушення.

Етап ІІ. Складання протоколу/затримання порушників
1. По можливості дочекайся на приїзд патруля.
2. Вимагай від поліції складання протоколу на адміністративне порушення. Поліція ПОВИННА скласти протокол принаймні по статті 160 адмінкодексу і вилучити первоцвіти (цитата з адмінкодексу: торгівля в містах з рук на вулицях, площах, у дворах, під’їздах, скверах та в інших невстановлених місцях — тягне за собою накладення штрафу від одного до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян З КОНФІСКАЦІЄЮ ПРЕДМЕТІВ ТОРГІВЛІ або без такої).
3. Наполягай затримати продавців і доставити їх до екоінспекції.

Не ведися: Під час затримання порушники часто кажуть, що ці квіти вони виростили у себе на городі і навіть мають дозвіл сільської ради на їх продаж. Знай, що вирощування рослин, занесених до Червоної книги, однаково не дає права їх продавати. Оскільки торгівля, як і інші форми комерційного використання червонокнижних видів прямо заборонені статтею 19 Закону України «Про Червону книгу України».

Також порушники можуть вдастися до хитрощів, сказавши, що у Червоній книзі тільки підсніжник двопелюстковий, а у них — трьохпелюстковий тощо. Пам`ятай, що ВСІ підсніжники занесені до Червоної книги України!

Не будь байдужим! Зупини торгівлю першоцвітами!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь
Captcha verification failed!
оценка пользователя капчи не удалась. пожалуйста свяжитесь с нами!